Camosun College

Camosun College

Yurt dışında eğitim almak hemen hemen herkesin hayalidir. Yurt dışında alınacak eğitim ile hem dil öğrenmek hem de bir alanda uzmanlaşmak mümkün olabilir. Bu kapsamda farklı ülkelerden öğrenci kabul eden üniversiteleri araştırmak, doğru seçim yapmak önem taşıyor. Firmamız da tam bu noktada devreye girerek sizlere en kaliteli üniversitelerde eğitim alma şansı sunuyor. Camosun College bu üniversitelerden birisidir. Yabancı ülkeden gelen öğrencileri kabul eden üniversite 1971 yılında kurulmuş köklü bir üniversitedir. British Colombia eyaletinde yer alan bu üniversite eyaletin başkenti olan Victoria sınırları içerisinde yer almaktadır. Kanada’da 13. Büyük şehir olan bu şehirde eğitim almak öğrenciler için oldukça iyi olmaktadır. Buradaki şartlar ve eğitim alınan ortam son derece iyidir. Bu ise öğrencilerin sıklıkla bu üniversiteyi tercih etmesini sağlıyor.
12500 Öğrenci Eğitim Alıyor
Üniversitede 12500 öğrenci eğitim almaktadır. Uluslararası kontenjan ise 1000 civarındadır. 60 farklı ülkeden öğrencilere ev sahipliği yapan bu üniversite farklı bölümlerde eğitim almaya olanak tanıyacaktır. Standart derslere ek olarak bu üniversitede ortak olan kariyer dersleri de vardır. Bu dersler genel olarak öğrencileri gerçek hayata, yaşama hazırlamaya yöneliktir. İş hayatındaki olaylardan bahseden dersler öğrencinin daha deneyimli olarak iş hayatına girmesine imkân tanımaktadır. Camosun College farkıyla bu eğitimleri almak isterseniz kayıt süreçleri için bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Bu sayede üniversite hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.
Birçok Farklı Bölüm Bulunmaktadır
Camosun College farklı bölümler ile eğitim vermektedir. Almak istediğiniz eğitime göre program süreleri değişebilmektedir. Eğitim alınabilecek alanlardan birisi İnşaat bölümüdür. İnşaat mühendisliği eğitimini bu üniversitede alabilirsiniz. Süreç devam ederken dil eğitimleri de alarak dilinizi geliştirebilirsiniz. Ayrıca uygulamalı eğitimler sayesinde pratik yapabilirsiniz. Bir başka bölüm ise makine bölümüdür. Makine mühendisliği ve teknik makine eğitimleri bu bölümün içerisinde yer almaktadır. Mezun olanlara mühendis unvanı verilmektedir. Ancak geçerlilikler için YÖK denkliğine bakılması gerekmektedir. Ek olarak konaklama okul tarafından sağlanmamaktadır. Dilerseniz okul yabancı öğrencileri ailelerin yanına yerleştirebilmektedir. Bu sayede barınma ihtiyacınızı karşılamanız mümkün olabilmektedir.SİZİ ARAYALIMBize Ulaşın!


Bize Ulaşın!

Whatsapp’dan Ulaşın !

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim


Yurtdışı Partnerlerimiz