Cornerstone International Community College of Canada

Cornerstone International Community College of Canada

Cornerstone International Community College of Canada ile uluslararası öğrencileri Kanada’da kariyer yapma imkanı elde ediyor. Kanada’da diploma ve Sertifika Programları şeklinde çevirisi yapılan bu programlarda öğrenciler kendilerini geliştirme imkanı bulunuyor. Kanada genel itibari ile soğuk bir ülke olsa da Vancouver şehri ılıman bir iklime sahiptir. Şehir merkezinde Tech ve Management kampüsleri bulunan Cornerstone International Community College öğrencilerine özgün eğitim sistemi sunar. Ayrıca sağlanan co- op hizmeti ile Kanada’da öğrencilere maaşlı staj yapma imkanı sunuyor.  Teknolojiye uyum sağlayan Cornerstone öğrencilere bilgisayarlı sınıf imkanı verir. Bu da interaktif bir çalışma ortamı sağlar. 2019 yılı verilerine göre bu programlardaki öğrenciler yüzde 90’ın üzerinde işe yerleşebiliyor.

Cornerstone International Community College Hizmetleri

Cornerstone International Community College of Canada Britih Columbia eyaletinin en hızlı büyüyen okullarından biridir. Prestijli bir özel okul olmakta ve öğrencilerine çeşitli imkanlar sunmaktadır. Bu imkanlar kapsamında bu hizmetler bulunur:
 

  • Havaalanı karşılaması
  • Aile yanı konaklaması ve oda kiralama opsiyonları
  • Öğrenci sigortası
  • Sosyal ve kültürel aktiviteler
  • Aylık düzenlenen mesleki workshoplar


Öğrenciler Cornerstone programları içerisinde İngilizce dil eğitimleri dışında sertifika ve diploma programlarında part time çalışma iznine sahiptirler. Özellikle Co- op dönemine başlayan öğrenciler haftalık olarak 40 saat full time çalışma izni olabiliyor. Bu avantajları ile Cornerstone eğitimleri öğrencilerini çalışma hayatı içerisinde bir pratik yaptırarak daha avantajlı olmalarını sağlıyor.

Cornerstone International Community College Hakkında Genel Bilgiler

Cornerstone International Community College of Canada Vancouver şehrinde bulunuyor. Okul içerisinde sunulan programlar arasında şunlar gibi programlar bulunuyor:

  • Intensive English Courses
  • Part-Time English Courses
  • Canadian Experience Programs


Öğrenciler Cornerstone International Community College eğitimleri ile hem akademik hem de profesyonel anlamda başarıları arasında bir köprü oluşturuyor. Kanada’da iş gücüne tam olarak entegre olan öğrenciler, ilgili iş gücü ile ilgili akademik eğitimler alırlar. Ayrıca Cornerstone International Community College İngilizce sertifika programları da bulunuyor. Dinamik ve kişiselleştirilmiş kurslar sayesinde öğrenciler İngilizce dil hedeflerine ulaşıyor. Nitelikli ESL öğretmenleri tarafından verilen eğitimlerde öğrenciler dili kullanmayı başarılı bir şekilde öğreniyor.SİZİ ARAYALIM


yeni-whatsapp.png yeni-hemenara yeni-mail

Yurtdışı Partnerlerimiz