Cornerstone College Kanada Eğitim ve Çalışma İmkanları

Cornerstone College Kanada Eğitim ve Çalışma İmkanları

1980 yılında Vancouver’de kurulan Cornerstone, Web ve Mobil Uygulama Geliştirme, Turizm ve Otelcilik, Reklamcılık ve Grafik Tasarım ve İngilizce olarak İkinci Dil eğitimi konusunda uzmanlaşmış tamamen akredite bir özel üniversitedir.

Cornerstone, 50’den fazla ülkeden öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır. Uzun yıllara dayanan tecrübe sahibi nitelikli ESL öğretmenleri kişiye özel ve dinamik İngilizce dersleri ile öğrencilerin Kanada’da dil hedeflerine ulaşmalarına en iyi şekilde yardımcı olmaktadır.

Cornestone International Community College, İngilizce öğrenmek isteyen öğrencilerin iletişim yeteneklerini ve İngilizce bilgilerini dinamik, eğlenceli bir sınıf ortamında güncel, yerel ve popüler konular üzerinden geliştirmeyi amaçlamaktadır. Cornerstone öğrencilerin bireysel ihtiyaçlarına uyan, profesyonel ve cana yakın dersler vermektedir. Okulun 12 farklı seviyeden oluşan dersleri öğrencilerin gerçekten de ait oldukları seviyede ders alabilmelerini sağlamaktadır.

Cornerstone College Kanada, Vancouver şehir merkezindeki West Hastings Caddesi'nde yer almaktadır. Waterfront İstasyonu okuldan yalnızca bir blok uzaktadır böylece öğrenciler şehri gezmek için toplu taşıma kullanabilmektedir. Cornerstone College Kanada ‘nın Yoğun Genel İngilizce kurs programı öğrencilerin İngilizce becerilerini hızla geliştirmelerini sağlayan aylık kurslar olarak sunulmaktadır. Program İngilizce'nin beş temel unsurunu kapsar: konuşma, dinleme, okuma ve yazma, özellikle gramer üzerine odaklanır. Öğrenci kursa, dil seviyesi için en uygun sınıfta başlayacak ve her ay bir seviye ilerleyecektir. Orta seviyede İngilizce bilgisine sahip olan öğrencilerin dil gelişimlerinde iyi bir aşama kaydetmeleri için 4 ila 6 ay süreli eğitimlere katılmaları önerilmektedir. Temel seviyede İngilizce bilen öğrencilerin için 8-12 aylık bir Yoğun kurs programı önerilmektedir.

Cornerstone College Kanada’da Sunulan Programlar
Cornerstone College Yoğunlaştırılmış İngilizce Kursları
Vancouver’da Hafta içi her gün haftalık 25 saat İngilizce dil eğitimi alabilirsiniz.

Kanada’da 4 aylık Yoğun İngilizce kursu sırasında :

İngilizcenizi geliştirmenin en hızlı yöntemlerini öğrenir
Kanada‘da ki hayatınıza alışır
Vancouver’da katılacağınız diploma programlarına hazırlanırsınız

 

Cornerstone College Kanada Akademik Eğitim Programları

Yeterli İngilizce seviyesine ulaştıktan sonra Digital Marketing, Hospitality Management veya International Business Management eğitimi alırken Kanada’da part-time çalışmaya başlarsınız. 
Cornerstone College Kanada bünyesinden 50’den fazla ülkeden gelen öğrenciye eğitim vermektedir.

Kanada'da Çalışma İmkanı

https://exenedu.com/wp-content/uploads/2019/11/ciccc-cornerstone-college-canada-exenedu-kanada-diploma-programlari.jpg

Alanlarında uzman co-op koordinatörleri, öğrencilere almış oldukları eğitimlere özel Kanada’da daha iyi işler bulmalarında yardımcı olmaktadır.

 Full-time çalışma imkanı (Haftada 40 Saat)
✓ Kanada’da çalışma deneyimi edinirsiniz
✓ Yıllık ortalama 30.720 Kanada Doları kazanırsınız

Cornerstone College Kanada bünyesinde eğitim alan öğrencilerin ilk ay işe yerleşme oranları %96’dır.

Cornerstone International Community College of Canada’nın sunduğu programlar:

Yoğun İngilizce Kursu (Intensive English Courses)
Uluslararası İşletme Yönetimi (International Business Management)
Turizm ve Otelcilik Yönetimi (Hospitality Management)
Web ve Mobil Aplikasyon Geliştiriciliği (Web and Mobile Application Development)
Ağ Çözümleri ve Sistem Uzmanlığı (Network System Solutions Specialist)

Vancouver’da Katılabileceğiniz Sosyal Aktiviteler

Kitsilano Plajı'nda yüzebilirsiniz.
İngiliz Koyu'nda gezebilirsiniz.
Lynn Kanyonu'nu ziyaret edebilirsiniz.
DeepCove'da yürüyüşe çıkabilirsiniz.
Capilano Köprüsü'nde yürüyebilirsiniz.
Cornerstone College Kanada’da hem dil okulundaki yabancı arkadaşlarınız ile hem de okuldaki ana dili İngilizce olan Kanadalılarla konuşarak İngilizce pratiği yapabilirsiniz.

Cornerstone College Kanada Öğrencileri için Konaklama Alternatifleri

Aile Yanı Konaklama

Sıcak bir karşılamadan ev yemeklerine, bir evin tüm keyfine varın. Aile yanında kalmak size her gün rahat bir atmosferde dil pratiği yapma ve gerçek bir evin sıcaklığını ve konforunu yaşama fırsatı verir. Kalacağınız ülkenin adetlerini ve kültürünü öğrenmenin en iyi yollarından biridir. PR Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ve Cornerstone College aracılığı ile taleplerinizi belirterek aile yanı konaklamanızı Kanada’ya gitmeden organize edebilirsiniz.

Öğrenci Evlerinde Konaklama
Ulusararası öğrencilerle bir evi paylaşın ve daha ufak çaplı bir alanda, ev arkadaşlarınızla dostluklar kurarken bağımsızlığın keyfine varabilirsiniz. Öğrenci evleri genellikle yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir.

Apartman Dairesinde Konaklama
Ulusararası öğrencilerle bir apartman dairesini paylaşabilir ve daha ufak çaplı bir alanda, ev arkadaşlarınızla dostluklar kurarken bağımsızlığın keyfine varabilirsiniz. Apartman daireleri genellikle yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir.

Stüdyo Daire Konaklama
Eğer kendinize ait bir dairenin rahatlığını ve özgürlüğünü arıyorsanız bu seçenek size uygundur. Stüdyo daireler genellikle yemeksizdir, yani kendi yemeğinizi yapma veya yerel restoran ve kafelerde yeme seçimi size aittir.

Hostel Konaklama
Dünyanın farklı ülkelerinden gelen insanlarla beraber aynı odada konaklayacaksınız. Hosteller diğer konaklama türlerine göre oldukça düşük maliyetlidir.

 

Vancouver şehrinde Cornerstone International Community College konumuna Toplu Taşıma
Cornerstone International Community College adresine Otobüs veya Tren ile ulaşabilirsiniz.

Yakında duran hatlar;
Otobüs: Otobüs – 003
Otobüs – 019
Otobüs – 022
Otobüs - 023

PR Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı yetkili temsilciliğini yaptığı Cornerstone College Kanada bünyesinde sunulan programlar, kayıt ve aklınıza takılan tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


DİPLOMA&SERTİFİKA PROGRAMLARINI İNCELESİZİ ARAYALIMBize Ulaşın!


Bize Ulaşın!

Whatsapp’dan Ulaşın !

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim


Yurtdışı Partnerlerimiz