EC English Dil Okulları

EC English Dil Okulları

EC English dil okulları 1905 yılından bu yana dünyanın farklı köşelerindeki merkezlerinde her yaştan İngilizce öğrenmek isteyen kişilere hitap eden programlar sunmaktadır. İlk olarak İngiltere’de kurulan dil okullarına 1991 yılında dünyanın farklı köşelerinde açtığı merkezler ile yenilerini eklemiştir. Bu şekilde dünyanın önde gelen dil okulları arasına girmiştir.

Sunulan programlar sınavlara hazırlık ve genel kurslar şeklinde oluyor. Ayrıca 50 yaş üzeri için keyifli gezi ve dil programları da düzenlenmektedir. 18 yaş altı çocuklar için ise EC English dil okulları yaz okulu programları uygulanmaktadır. Yılların deneyimi ve kalitesi ile dünyanın farklı noktalarından gelen öğrencilere dil eğitimleri veren okul geniş bir müfredata sahiptir.

EC English Dil Okulları Özellikleri

EC English dil okulları öğrencilerin ihtiyaçlarını belirleyerek eğitimlerini sürdürmektedir. Ders dışı aktiviteler ve gezi organizasyonları ile de eğitimlerini renklendirmektedir. İngiltere’de 7 şubesi bulunuyor. Özellikle üniversitelerin olduğu şehirlerde şubeleri bulunur. Üniversite ziyaretleri ile akademik eğitim almak isteyen öğrencilerini de English dil okulları ihtiyaçları olan bilgileri sunar. İngiltere’de şu şehirlerde şubeleri bulunur:

  • Lodra
  • Brighton
  • Cambridge
  • Bristol
  • Manchester
  • Oxford

Bunların yanında Amerika’da 7, Malta’da 1, Güney Afrika’da 1, Kanada’da 3 şubesi bulunan EC Dil Okulları öğrencilerine çok geniş imkanlar sunmaktadır.

EC English Dil Okulları Eğitim Fırsatları

EC English dil okulları farklı ülkelerden eğitim almak isteyen öğrencilere özel indirimler ve promosyonlar hazırlamaktadır. Kurs kayıt ücretlerinde ve kurs programlarında çeşitli indirimler sunulabiliyor. 12 ve 24 haftalık eğitimler uygulanabiliyor. Bazı programlarda ücretsiz havaalanı transfer hizmetleri de verilmektedir. Seçilen ülkeye, öğrenim süresine göre English dil okulları fiyatları değişir. Kurs programları yanında kayıt ücreti, konaklama ayarlama ücreti ( aile yanı ya da yurt seçimine göre değişen fiyatlarda) Havaalanı karşılama, sağlık sigortası haftalık ücretleri de dil okulları fiyatlarına eklenir. Ülke şartlarına göre fek fiyatlar değişse de eğitim ücretlerinin aralıkları genellikle aynıdır. Bu nedenle ülke seçimlerinde farklı etkenler değerlendirilmelidir. Dil eğitimi için en iyi seçeneklerden biri olan bu okullar bütçelere uygun aralıklarda tercih edilebilir.SİZİ ARAYALIM


yeni-whatsapp.png yeni-hemenara yeni-mail

Yurtdışı Partnerlerimiz