En İyi Malta Dil Okulu

En İyi Malta Dil Okulu

En iyi malta dil okulu araştırmaları yapan yurt dışında İngilizce öğrenmek isteyen öğrenciler farklı alternatiflerle karşılaşırlar. Malta hem eğitim hem de maliyetleri bakımından yaşam ve konaklama giderlerinin ekonomik olduğu bir ülkedir. Bu nedenle öğrenciler tarafından çokça tercih edilir. Ayrıca Türkiye’ye mesafesi de 2,5 saattir. İkinci ana dili İngilizce olan Malta dil eğitimi bakımından oldukça avantajlı bir ülkedir. Farklı Malta dil okulu seçenekleri arasından kendi amaçlarınıza ve bütçenize en uygun seçimleri yapabilirsiniz. Özellikle uzun dönem dil eğitimi almak isteyenler için avantajlı eğitimler sunulmaktadır. Dünya mirası listesinde yer alan Malta, en iyi dil okulları seçimleri ile de öğrencilerin keyifli eğitim alabilecekleri bir mekan olacaktır.


Malta Dil Okulları

En iyi malta dil okulu EC English olmaktadır. Dünyaca ünlü bir dil okulu olan bu eğitim kurumu dünyanın farklı noktalarında şubeleri bulunur. En çok tercih edilenlerinden biride Malta şubesidir. Genel İngilizce, şehirde İngilizce, birebir İngilizce, İngilizce ve dalış, İngilizce Fransızca Ortak Programı, 50 yaş üstü İngilizce, iş İngilizce, sınavlara hazırlık gibi programları bulunur. ESE Malta Dil Okulları arasında yer alır. 12 hafta ve 24 hafta uzun dönem eğitimler almak isteyenlerin tercih ettiği bir alternatiftir. Havaalanı karşılama, uçak bileti gibi farklı maliyetlerin dahil olduğu paketler öğrencilere sunulur. Dünya genelinde 30’dan fazla merkezde dil eğitimi veren Sprachcaffe Languages Plus, Malta Dil Okulu çeşitleri arasında yer alır. 18 yaş üzeri, 14-21 yaş grupları için olan yaz programları, engellilere özel geliştirilmiş sınıfları ile dikkatleri çeker.

Malta Dil Okullarında Sunulan Eğitimler


En iyi malta dil okulu alternatifleri çok fazladır. Sayılan üç okul dışında şu okulları da en iyiler arasında saymak mümkündür:

  • LAL Language Centres
  • am Language Studio
  • ACE English Malta
  • Linguatime School of English
  • English Plus Language Center
  • Chamber College

Genel olarak dil okulları yetişkinler ve çocuklar için farklı müfredatlarda programlar hazırlarlar. Sınavlara hazırlık olarak sunulan eğitimlerde sınavlara yönelik çalışmalar yapılır. Yoğun İngilizce programları daha kısa süreli kurslardır. İş İngilizcesi ya da çocuklara yönelik daha eğlenceli tarzlarda hazırlanan Malta dil okulu eğitimleri de bulunmaktadır.SİZİ ARAYALIM


yeni-whatsapp.png yeni-hemenara yeni-mail

Yurtdışı Partnerlerimiz