Güney Afrika Dil Okulları

Güney Afrika Dil Okulları

Güney Afrika Dil Okulları yurt dışında dil eğitimi almak isteyenler için ideal alternatifler arasında yer alır. Ilıman bir iklime sahip olan ülke İngiliz dil okullarının şubesi şeklinde pek çok okul bulunuyor. Eğitim içerikleri ve kadroları da İngiltere merkezli olarak düzenleniyor. Juannessburg ve Cape Town Afrika dil okulları en çok tercih edilen merkezler arasında yer alır. Cambridge, IELTS sınavlara hazırlık, birebir İngilizce, pratik İngilizce, akademik İngilizce, iş İngilizcesi, yoğun İngilizce ve genel İngilizce gibi programlarla dil eğitimleri verilmektedir. Oldukça kaliteli eğitimler verilmekte Güney Afrika dil okulu alanında seçeneklerle yabancı dil eğitimleri ideal bir şekilde planlanabilir.

Güney Afrika’da Dil Eğitimi Avantajları

Güney Afrika Dil Okulları maliyet olarak daha ekonomik fiyat aralıklarında olurken kalite olarak İngiltere yabancı dil eğitimine yakın müfredatlar içerir. Ülke doğal çevre koşulları ile öğrenciler için çok farklı aktivitelerin bir arada sunulduğu alanlar içerir. Eğitim ile turizmin bir arada sağlandığı Güney Afrika yabancı dil eğitimi ile alışılagelen eğitim en keyifli hale dönüşecektir. Hedeflenen dil seviyesine farkında olmadan ulaşılabilir. Bu ülkede dil eğitimi almanın en önemli avantajlarından biride çalışma imkanıdır. Öğrenciler için haftalık 20 saat part- time çalışma izni bulunuyor. Öğrenciler bu şekilde hem pratik yapacak hem de yabancı dil eğitimi alacaklardır.

Güney Afrika Dil Okulu Kabul ve Başvuru Şartları

Güney Afrika Dil Okulları öğrencilerin kayıt olması için bazı şartlar talep ederler. Bunların başında okulların başvuru ücretleridir. Okullara göre değişiklik gösteren bu ücretler arasından seçimler yaparken bütçenize uygun seçimler yapılabilir. İkinci bir şart ise okulların başvuru formlarıdır. Pasaport her yurt dışı eğitiminde talep edilir. Başvurularda kişisel bilgilerin yer aldığı sayfalar olmalıdır. Banka mektubu ve sponsor teminatı mektubu da Güney Afrika Dil Okulları başvuru şartları arasında yer alıyor. Güney Afrika’da yaşam maliyetleri oldukça yüksektir. Ancak gelişmiş ülkelerle karşılaştırıldığında çok daha ucuz bütçelerde Güney Afrika dil okulları maliyeti ile karşılaşırsınız.  Ülkede farklı konaklama alternatifleri bulunur. Bunlar arasında aile yanı konaklama, kiralık daire, öğrenci yurdu gibi seçenekler bulunur.SİZİ ARAYALIM


yeni-whatsapp.png yeni-hemenara yeni-mail

Yurtdışı Partnerlerimiz