Harkov Karazin Üniversitesi Danışmanlık

Harkov Karazin Üniversitesi Danışmanlık

Harkov karazin üniversitesi danışmanlık hizmetleri alabilir, üniversitenin popüler bölümleri arasından seçimler yaparak kaliteli bir yükseköğretim imkanı elde edebilirsiniz. Ukrayna Üniversiteleri Dünya sıralamalarında üst sıralarda yer alır. Bu nedenle yurt dışı eğitimlerinde çokça tercih edilirler. Ukrayna Üniversiteleri içerisinde ilk beşe giren Harkov Karazin Üniversitesi dünya sıralamasında da ilk bin içinde yer alır. Üniversite 1804 yılında kurulmuştur. İki yüzyıldan bu yana kesintisiz bir şekilde eğitim veren üniversite 1956 yılından bu yana dünya genelinden öğrenci kabul ediyor. Geliştirilebilir eğitim programları modern teknoloji ile uyumlu olan Karazin Üniversitesi danışmanlık hizmetleri alarak bu okulun kaliteli eğitim programları içerisinde yer alabilirsiniz.

Harkov Karazin Üniversitesi Avantajları

Harkov karazin üniversitesi danışmanlık hizmetleri kapsamında üniversitenin kayıt süreci, hangi bölümlerin nasıl belgeler talep ettiği, program süreleri, harç fiyatları gibi pek çok bilgi alınabilir. Üniversitenin Türk öğrenciler için en önemli avantajları arasında Europass mavi diploma vermesi bulunur. Avrupa birliği üye ülkelerde geçerli olan Karazin üniversitesi mavi diploma ile öğrenciler kazandıkları diploma ile geniş bir alandaki kariyer fırsatlarını değerlendirebilir. Ülkemizde de YÖK Europass mavi diplomayı tanımaktır. Uygulanacak denklik sınavı ile de Harkov Üniversitesi diploma denkliği sağlanmaktadır. Bu üniversiteden alınan diploma ile öğrenciler eğitim hayatlarına ya da iş kariyerlerine Avrupa Birliği üye ülkelerinde devam edebiliyor.

Harkov Karazin Üniversitesi Yaşam Maliyetleri

Harkov karazin üniversitesi danışmanlık kapsamında üniversitenin yıllık aldığı harç bedelleri hakkında bilgi alınabilir. Geliştirilebilir ve modern eğitim programları için yıllık 3500 ile 4000 dolar arasında değişen fiyatlarda harç bedelleri bulunur. Güncel fiyat bilgisi için Ukrayna Üniversiteleri danışmanlık hizmetleri alınabilir. Ülke öğrenciler için ekonomik yaşam giderlerine sahiptir. Yıllık eğitim harç bedelleri makul düzeylerde yer alır. Yaşam koşulları da genel olarak ucuz aralıklardadır. Konaklama için yurt, ev kiralama gibi seçenekler kullanılabiliyor. Tıp, Sosyal bilimler, Fen bilimleri, Mühendislik, Yüksek lisans bölümleri fakültelerinin yer aldığı Harkov Karazin Üniversitesi yurt dışında eğitim almak isteyen öğrenciler için en uygun fiyatlı ve kaliteli seçenekler arasında yer alır. Her fakültede hazırlık bölümü Rusça olarak verilir.SİZİ ARAYALIM


yeni-whatsapp.png yeni-hemenara yeni-mail

Yurtdışı Partnerlerimiz