Harkov karazin üniversitesi eğitim danışmanlığı

Harkov karazin üniversitesi eğitim danışmanlığı

Harkov karazin üniversitesi eğitim danışmanlığı araştırmaları yaparak eğitim kalitesi çok yüksek bir kurumda üniversite eğitimi alternatiflerini değerlendirebilirsiniz. Harkov kenti içinde yer alan üniversite 10804 yılında kurulmuştur. Unesco tarafından tescillenen bir üniversite olan Harkov Karzin Üniversitesi Bologna eğitim sistemi uygulamaktadır. Bu eğitim sistemi Ects kredi transfer sistemini kullanır. Bu sistemde öğrencilerin bilgiyi kullanabilecek kişiler olması hedefleniyor. Öğrencileri aldıkları bilgiler kapsamında araştırmaya yönlendiren sistem tüm dünyada yaygınlaşmaya çalışılıyor. Teknolojik donanımları ve merkezi kütüphanesinden yararlanma imkânı sunan Harkov Üniversitesi bölümleri ve maliyetleri hakkında danışman firmalardan destekler alınabilir.

Harkov Karazin Üniversitesi Bölümleri

Harkov karazin üniversitesi eğitim danışmanlığı ile üniversitede eğitim alınabilecek tüm bölümler hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz. Konaklama, maliyet, bölümler, eğitim dili, kayıt ücretleri gibi pek çok konuda eğitim danışmanlığı veren firmalardan güncel bilgiler alabilirsiniz. Üniversite bölümleri arasında Tıp, Mühendislik, Fen Bilimleri, Sosyal Bilimler Fakülteleri bulunuyor. Rusça- İngilizce hazırlık bölümü Karazin Üniversitesi bölümleri hemen hepsinde bulunur. Ayrıca yüksek lisans yapmak isteyen öğrencilere de imkanlar bulunur. Hazırlık sınıflarında eğitim dili İngilizce ve Rusça olmaktadır. Öğrenciler bu aşamada hangi dili tercih etmiş ise seçtikleri bölümü o dille tamamlarlar. Dil sonraki aşamada değişmez. Öğrenciler Harkov Karazin Üniversitesi danışmanlığı araştırmaları yapabilir. Bu üniversitede okuyabilecekleri en iyi bölümü seçebilmek için okul ile ilgili tüm detayları öğrenebilirler.

Harkov Karazin Üniversitesi’nde Eğitim Avantajları

Harkov karazin üniversitesi eğitim danışmanlığı alarak bu üniversitenin kariyeriniz için sağlayacağı avantajları öğrenebilirsiniz. Dünya üniversiteleri sıralamasında ilk bin içerisinde olan bu üniversite, yurt dışı öğrencileri tarafından çokça tercih ediliyor. Genel anlamda Harkov Karazin Üniversitesi teknolojik ve modern imkanlara sahip bir okul olmakta ve dünya standartlarında eğitimler vermektedir. Ukrayna Bolonga üyesi bir ülke olduğu için bu ülkede eğitim aldığınızda Mavi diploma alınır. Bu da üye tüm ülkelerde geçerliliğe sahip bir diploma olarak çalışma alanının çok geniş olmasını sağlar. Harkov Üniversitesi YÖK denkliği de bulunur. Lizbon Anlaşması gereğince bu üniversite diplomaları Avrupa Birliği üye ülkelerde de geçerli olmaktadır. Üniversiteye lise not ortalaması ile girilebiliyor.SİZİ ARAYALIM


yeni-whatsapp.png yeni-hemenara yeni-mail

Yurtdışı Partnerlerimiz