Harkov Karazin Üniversitesi Fiyatları Nedir?

Harkov Karazin Üniversitesi Fiyatları Nedir?

Harkov karazin üniversitesi fiyatları nedir araştırmaları yapan öğrenciler güncel fiyatlar için danışmanlık hizmeti veren firmalardan destekler alabilirler. Dünya üniversiteleri sıralamasında ilk bin içerisinde yer alan üniversiteden alınan diploma için YÖK denkliği bulunur. Ayrıca diplomanız Avrupa Birliği ülkeleri tarafından da tanınır. Tıp, Hukuk, Sosyal Bilimler, Fen Bilimleri gibi fakülteleri bulunan Harkov karazin üniversitesi hazırlık bölümünde İngilizce ve Rusça olarak eğitimler vermektedir. Yüksek lisans bölümleri ile de istenilen alanlar üzerinde doktora imkanı verilmektedir. Üniversite mezunlarına mavi diploma verir. Avrupa Birliğinin yanında 46 ülkenin de üye olduğu Bolonga ülkeleri içerisinde de Harkov karazin üniversitesi diploması geçerliliği bulunur.

Harkov Karazin Üniversitesi Fiyatları

Harkov karazin üniversitesi fiyatları nedir konusunda danışmanlık firmalarından destekler alınabilir. 1804 yılında kurulan bu üniversite kaliteli yükseöğretim eğitimleri sunmaktadır. Fiyat olarak ise pek çok Avrupa ülkesine nazaran oldukça ekonomik maliyetlerde eğitim alma imkanı bulunmaktadır. Bölüme, eğitim diline göre Harkov karazin üniversitesi eğitim ücretleri değişir. En yüksek fiyat Tıp bölümünündür. İngilizce eğitim dili tercih edildiğinde fiyatlar 4500 dolar olmaktadır. Rusça eğitim dili tercih edildiğinde ise fiyatlar 4000 dolar civarındadır. Diğer bölümlerde ise 1800 ile 2600 dolar arasında değişen yıllık harç fiyatları bulabilirsiniz. Yüksek lisans Harkov karazin üniversitesi fiyatları ise 2100 ile 3600 dolar arasında olacaktır.

Harkov Karazin Üniversitesi Bölüm Fiyatları

Harkov karazin üniversitesi fiyatları nedir şeklinde soruların cevaplarını arayan öğrenciler tercih edecekleri bölümü belirleyerek yıllık ne kadar ücret talep ettiği konusunda yanıtlar bulabilir. Üniversite bünyesinde 120’den fazla bölüm bulunur. Bunların yanında gözlemevi çalışmaları ve uluslararası uzay programı kuruluşları arasında da öncü bir okul durumundadır. Hukuk, tıp ve bazı mühendisliklerde İngilizce ve Rusça bölümleri Harkov Karazin Üniversitesi harç fiyatları değişir. Genel eğitim dili ise Rusçadır. Yüksek lisans programlarında ise İngilizce eğitim dili ağırlıklıdır. Kharkiv’de bulunan Üniversite öğrencilere ekonomik bir yaşam imkanı da verir. Bu da ekonomik Harkov Karazin Üniversitesi fiyatları olarak öğrencilerin değerlendirmeler yapmasını sağlar. Yurt dışında pek çok ülke öğrencisinin tercih ettiği okulda İngilizce hazırlık programları bir yıl olurken Tıp Fakültesi dışındaki bölümler 4 yıllıktır.SİZİ ARAYALIM


yeni-whatsapp.png yeni-hemenara yeni-mail

Yurtdışı Partnerlerimiz