İrlanda Dil Okulu Fiyatları 2021

İrlanda Dil Okulu Fiyatları 2021

İrlanda'da Work and Study Nedir?

İrlanda Dil Okulu fiyatları en uygun Avrupa ülkeleri dil okulu fiyatlarıdır. İrlanda; eğitim standartları yüksek, halkı misafirperver ve barış yanlısı olan aynı zamanda coğrafi olarak da Türkiye’ye yakın olan bir ülke olmasının yanı sıra eğitim için giden öğrencilere sağladığı çalışma imkanları ile yurtdışı eğitimi için de en çok tercih edilen ülkedir. İrlanda, Work and Study programları ile öğrencilere eğitim süreleri boyunca çalışma fırsatları sunmaktadır. Work and Study ile dil eğitimi alacak öğrencilere masraflarını çıkarma ve iş hayatında İngilizce pratik yapma şansı sunan İrlanda, avantajlı bir seçenek olarak ön plana çıkmaktadır. Öğrencilerin iş hayatında ve sosyal hayatta pratik yapabilmeleri dil gelişimlerine büyük katlı sağlar.

Neden İrlanda'da Dil Eğitimi?

Neden İrlanda Dil Eğitimi diye düşünenler için birçok avantajlı cevap vardır. İrlanda her şeyden önce anadili İngilizce olan bir ülkedir. İrlanda Avrupa’da İngiltere’den sonra İngilizce konuşulan en büyük ülkedir. Yaşam standartları oldukça yüksektir. Dolayısıyla eğitim de kalitelidir. Huzurlu sakin bir ülkedir. Sosyal hayat oldukça hareketlidir. Türkiye’ye yakındır. Ulaşım imkanları ve ücretleri açısından diğer ülkelere göre daha avantajlıdır. Ayrıca İrlanda Dil Okulu fiyatları en uygun yurtdışı eğitim fiyatlarıdır. Çalışma imkanı da sunması hem eğitim masrafları açısından hem de dil eğitimi pratiği açısından büyük fayda sağlamaktadır ve diğer ülkelere göre daha çok tercih edilmektedir.

İrlanda Dil Okulları Çalışma İzni

İrlanda Dil Okulları çalışma izni vermesiyle büyük fayda sağlamaktadır. İrlanda Dil Okulları için 25 Haftalık dil eğitimi kaydı yaptırıp vize başvurusu yaptığınızda İrlanda Hükümeti size toplamda 33 Haftalık vize vermektedir. 25 Haftalık süreçte haftada 20 saat yarı zamanlı olarak çalışabilirsiniz. Sonraki 8 haftanızda ise bu süre Haftada 40 saate çıkmaktadır. Öğrencilerin ilk olarak İrlanda’da çalışma izni için GNIB kartına başvuru yapmaları gerekmektedir. Bu kart başvurusu için göçmenlik bürosu GARDA’nın web sitesinden online olarak randevu alınır. GARDA randevusu online olarak İrlanda’ya gitmeden önce de alınabilir. Başvurudan sonra alınacak GNIB kart haricinde bir de PPS (Personal Public Service Number) alınmalıdır. PPS bir sosyal hizmetler numarasıdır ve vergi kaydı için mutlaka alınması gerekmektedir.SİZİ ARAYALIMBize Ulaşın!


Bize Ulaşın!

Whatsapp’dan Ulaşın !

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim


Yurtdışı Partnerlerimiz