Islington Centre for English Dil Okulu

Islington Centre for English Dil Okulu

Islington Centre for English Dil Okulu Londra merkezindedir. Angel Islington’da yer alan bu okul kaliteli bir dil eğitimi vermektedir. Her ihtiyaca yönelik dil kursları bulabilir, Cambridge advance seviyesine gelinceye kadar dil eğitimleri alınabilir. 10 yıldan bu yana eğitim faaliyetlerini sürdüren Islington Centre for English English Council tarafından akredite edilmektedir. En az 2000 öğrencinin kayıt yaptırma imkanı bulduğu okul, dünyanın farklı ülkelerinden pek çok öğrencinin tercih ettiği popülaritesi yüksek bir dil okuludur. Bu okulda öğrenciler derslere ne kadar ve nasıl katılmak isteyeceğine karar verir. Dil eğitimindeki bu esneklik ile Islington Centre for English başvuruları çok fazla olmaktadır. Günün her saatinde ders yapılabiliyor.

Islington Centre for English Eğitim Programları 

Islington Centre for English Dil Okulu programları içerisinde farklı amaçlarla uyumlu pek çok kurs bulunur. Bunlardan en çok tercih edilenlerden biri genel İngilizce kurslarıdır. Haftada 34 saat eğitim verilen bu kurslarda öğrenciler İngilizce konuşma becerilerini geliştirir. Her kur programında okuma, yazma, dinleme ve konuşma konularında öğrencilerin dil gelişimlerini destekleyecek programlar uygulanmaktadır. Cambridge sınavlarına hazırlık kursları kapsamında da Islington Centre for English programları oldukça başarılıdır. Öğrenciler bu kurslarda CEFR B2 ve C dil düzeyine getirilir. Profesyoneller için akşam kursları, IELTS sınavlarına hazırlık kursları da Islington Centre for English dil okulu programları arasında yer alır.

Islington Centre for English Genel Bilgiler

Islington Centre for English Dil Okulu içerisinde toplamda 15 sınıf bulunur. 22 adet kurs sunulan okuldaki sınıflardaki öğrenci sayısı maksimum 15 olmaktadır. Sosyal etkinlikleri ile öğrenciler Islington Centre for English dil okulu içerisindeki dil eğitiminde kaliteli zaman dilimleri geçirir ve öğrencilerin ihtiyacına göre günün her vaktinde olan ders programları arasında seçimler yapılabilir. Öğleden sonra, sabah, akşam ya da gündüz programları içerisinde kendiniz için en uygunu seçilebilir. Öğrenci yurtları, aile yanında konaklama, öğrenci evleri gibi Islington Centre for English konaklama alternatifleri sunulur. Öğrenciler bu şekilde ülkede hiç zorluk çekmeden barınma ihtiyaçlarını karşılayabilirler. Hem kaliteli bir eğitim alabilir hem de dünyanın en büyük kentlerinden biri olan Londra’da keyifli vakitler geçirebilirsiniz.SİZİ ARAYALIM


yeni-whatsapp.png yeni-hemenara yeni-mail

Yurtdışı Partnerlerimiz