Kanada Cornerstone College

Kanada Cornerstone College

Kanada Cornerstone College tamamen akredite edilmiş özel bir üniversitedir. Özellikle web ve mobil uygulama geliştirme, reklamcılık ve grafik tasarım, turizm ve otelcilik alanlarında kaliteli eğitimler sunmaktadır. Ayrıca İngilizce olarak ikinci dil eğitimleri verilen okul, öğrencilerin dil hedeflerine ulaşmada tercih edebilecekleri en avantajlı adreslerden biridir. Özellikle İngilizcesini geliştirmek isteyenler için Cornerstone College İngilizce bilgilerini dinamik ve eğlenceli sınıflarda sunmakta ve iletişim becerilerinin geliştirilmesinde çalışmalar yapmaktadır. Okulda 12 farklı seviyeden oluşan ders müfredatları bulunur. Öğrencilerin bireysel ihtiyaçlarına uyan Cornerstone College Kanada bu alanda tecrübeli ve uzman öğretmenlerle eğitimler sunmaktadır.

Cornerstone College Programları

Kanada Cornerstone College Vancouver şehir merkezinde yer alıyor. Waterfront istasyonuna oldukça yakın olan okul, öğrencileri için kolay ulaşılabilir bir lokasyonda bulunur. Genel İngilizce programlarında öğrencilerin dil becerilerini daha hızlı geliştirmeleri için aylık kur programları hazırlanıyor. Genel programlarda okuma, yazma, dinleme ve konuşmanın yanında gramer üzerinde de durulur. Dil seviyesine en uygun Cornerstone College programı sınıfında eğitim almaya başlayan öğrenciler 4 ile 6 ay süreli eğitimlere katılabilirler. Temel seviyeden İngilizce öğrenmek isteyenler 8- 12 aylık yoğun kurs programları önerilir. Bu kurs programlarında hafta içi 25 saat eğitim verilir. Dil eğitimlerinin yanında Cornerstone College akademik eğitim programları da bulunur. Akademik programlara dahil olan öğrenciler Kanada’da part time olarak çalışabilir.

Cornerstone College Fiyatları

Kanada Cornerstone College seçilen program türü, süresine göre ücret aralıkları farklıdır. Otel yöneticiliği gibi bir bölümde 8 aylık bir eğitim kayıt ücreti ve materyalleri dahil ortalama 6,000 CAD olmaktadır. Bu tür akademik programlar için belirli bir dil seciyesi gereklidir. Dijital bölümlerin Cornerstone College fiyatları daha yüksek aralıklarda olabilir. Özel kariyer koleji olarak tanımlanabilen bu okul teorikten çok pratiğe önem verir. En büyük avantajı ise Co- Op programlarla iş imkanlı eğitimler vermesidir. Öğrenciler hem eğitim görürken hem de Cornerstone College iş fırsatları elde eder. Ancak çalışmak için bu programlarda belli bir süre eğitim almak gereklidir. Öğrencilerin eğitimleri kapsamında olan bu iş desteklerinde en verimli çalışma dönemleri geçirilmesi için her türlü destekte sağlanmaktadır.SİZİ ARAYALIM


yeni-whatsapp.png yeni-hemenara yeni-mail

Yurtdışı Partnerlerimiz