Kanada Dil Okulları Fiyatları

Kanada Dil Okulları Fiyatları

Kanada dil okulu ücretleri dil okulunun kalitesine, konumuna, güncel indirim ve promosyonlara, kurs başlangıç tarihlerine ve kurs tipine göre değişmektedir. Kanada dil okulları ücretleri seçenekleri, İngilizce dil okullarının bulunduğu diğer ülkelere kıyasla %25-%40 daha ekonomiktir. 

Kanada dil okullarında da diğer ülkelerde olduğu gibi yaz dönemi yüksek sezon farkı uygulanmaktadır. Bu nedenle genel olarak Haziran-Eylül ayları arasında Kanada dil okulu ücretlerinin biraz daha yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Kanada dil okullarında kurs ücretleri haftalık 180-300 CAD arasında değişmektedir. Kurs süresi uzadıkça haftalık ücretler de düşmektedir. Kanada'da aile yanı konaklama ücretleri haftalık ortalama 180-250 CAD arasındadır. Yurt fiyatları aile yanı konaklamalardan daha yüksektir ve fiyatları da döneme göre ve yurdun konumuna göre farklılık göstermektedir. Kanada dil okullarının hemen hemen hepsi Türk öğrencilere özel kurs indirimleri ve promosyonlar uygulamaktadır. Bu indirimler zaman zaman %50 oranlarını bulabilmektedir. 

Bütçenize uygun bir program ve konaklama alternatifi için Web Sitemizin ana sayfasında bulunan Dil Okulu Arama Motorunu kullanabilirsiniz. Bu arama motoru istediğiniz tarihlerde ve istediğiniz programlar için kurs ücretlerini ucuzdan pahalıya doğru sıralamaktadır. Ayrıca bizimle iletişime geçerek özel indirim ve promosyon fırsatlarını da değerlendirebilirsiniz.SİZİ ARAYALIMBize Ulaşın!


Bize Ulaşın!

Whatsapp’dan Ulaşın !

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

İletişim Formu

Yurtdışı Partnerlerimiz