Kanada Sertifika Programları Fiyat

Kanada Sertifika Programları Fiyat

Kanada’da Sertifika Eğitimleri

Kanada Sertifika Programları fiyatları; katılacağınız programın özelliklerine göre belirlenmektedir. Kanada Sertifika Programlarının ücretlerini belirlemek için katılmak istediğiniz programı nerede alacağınız, kaç ders alacağınız ve kaç ay eğitim alacağınız bilinmelidir. PR Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, uzman ekibi ile iletişime geçmeniz halinde size, istek ve ihtiyaçlarınıza en uygun Kanada Sertifika Programı en uygun fiyata belirlenmektedir. Kanada sertifika programları özellikle mesleki anlamda kendini geliştirmek isteyen, eğitim esnasında ya da sonrasında staj programlarına gitmeyi öngören kişiler tarafından tercih edilmektedir. Teknik ve sanat alanında kısa veya uzun süreli programlar kişileri direkt olarak çalışma hayatına hazırlar, lisans diploması isteyen öğrencilere de üniversitelere transferi kolaylaştırır.

Eğitim Sırasıda Çalışma İzni Veriliyor Mu?

Kanada sertifika programlarında yasal çalışma izni verilir. Öğrenciler 2 seneye kadar devam eden Sertifika eğitimleriyle Kanada’da yasal öğrenci statüsünü korur. Kanada göçmenlik politikaları açısından dünyanın en iyi ülkesidir. Farklı ülkede yaşamak isteyenlerin ilk tercihidir. Farklı kültürlerin kaynaştığı bir ülkedir. Kanada göçmenlik politikalarının önemli bir kısmı eğitim odaklıdır. Kanada’da bir yıl süren sertifika programlarından sonra eğitimini bitiren öğrencilere +1 yıl oturma ve çalışma izni verilmektedir. 2 yıl ve daha fazla süren diploma programlarında ise mezun olan öğrenciye +3 yıl çalışma ve yaşama izni verilmektedir. Çalışma izni için öğrencilerin devlet tarafından onaylı özel kolejlerde ya da doğrudan devlet kolejlerinde eğitim almaları gerekmektedir.

Kanada Co-Op Programları

Kanada co-op Programları; öğrencilere ideallerinde olan meslek ile ilgili teorik eğitimler verirken eğitimini aldıkları alanda da tam zamanlı ve ücretli staj yapma şansı tanıyan programlardır. Kanda co-op Programları ile öğrenciler,  Co-op döneminde derslerde öğrendikleri içerikleri iş hayatında pratik yaparken aynı zamanda da meslek hayatları için kendilerine çevre edinme şansı yakalamış olurlar. Cooperative Education Program’ın kısaltması olan Co-op, eğitim ile iş dünyasını entegre eden bir program türüdür. Co-op programlarına devam eden öğrenciler bir yandan seçmiş olduğu alan ile ilgili eğitim alırken bir yandan staj yaparak iş deneyimi kazanırlar. Kanada’da Co-op programlarına katılan öğrencilere yarı-zamanlı yasal çalışma izni verilmektedir. PR Yurtdışı Eğitim Danışmanlarımızdan size uygun program bilgisi almak için PR Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile iletişime geçiniz.SİZİ ARAYALIMBize Ulaşın!


Bize Ulaşın!

Whatsapp’dan Ulaşın !

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim


Yurtdışı Partnerlerimiz