Malta Dil Okulları Eğitimleri

Malta Dil Okulları Eğitimleri

Malta dil okulları indirimleri bulunduğu zamanlarda kampanyalı fiyatlardan yararlanarak çok daha uygun fiyat aralıklarında dil eğitimi alabilirsiniz. Malta yurt dışında dil eğitimi almak isteyenlerin en çok tercih ettiği lokasyonlardan biridir. Bunun ana nedeni eğitim ücretlerinin diğer ülkelere nazaran daha ekonomik olmasıdır. Anadili İngilizce olması da Malta dil okulları tercih edilme nedenleri arasında yer alır. Valetta, Sliema, St Julians gibi merkezlerde bulunan dil okullarında başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar pek çok kur programı bulunur. Genel olarak Malta dil okulları programları arasında genel İngilizce, iş İngilizcesi, sınavlara hazırlık, 8- 17 yaş yaz okulları ve birebir İngilizce eğitim programları yer alır.

Malta Dil Okulları

Malta dil okulları indirimleri ile çok daha uygun aralıklarda yabancı dil eğitimi alabilirsiniz. Eğitimler her pazartesi başlar. Her seviyeden öğrenci kabul edilir. Öğrenciler okullara başlayacakları ilk gün seviye tespit sınavına girerler. Öğrenciler seviyelerine uygun sınıflarda eğitim almaya başlar. Periyodik olarak seviye tespit sınavları yapılır. Alınan eğitime gören Malta dil okulları sertifikası verilir. Öğrenciler 3 ay ve üzeri dil eğitimi almak istediklerinde part time çalışma imkânı elde ederler. Çalışma izni 13. Hafta ile verilir. Bu şekilde çok daha ekonomik bir şekilde Malta dil eğitimi imkânlarından faydalanabilirsiniz.

Malta Dil Okulları Fİyatları

Malta dil okulları indirimleri sayesinde bütçenize uygun yurt dil eğitimlerinden yararlanabilirsiniz. Konaklama ve eğitim şeklinde paket olarak eğitim fiyatı sunan dil okulları, bu şekilde daha ekonomik fiyatlar sunmuş olmaktadır. Bu şekilde bir paket içerisinde konaklama dışında eğitim materyalleri ücretleri, Malta için sim kart, havalimanı transfer gibi ücretlerde dahildir. Bu şekilde ekonomik Malta dil eğitim paketleri satın almış olabilirsiniz. Dil eğitimi için en ideal şehirlerden biri Sliema ve St Julians olmaktadır. Ülke yüzölçümü bakımından küçük olduğu için şehirler arasındaki mesafe çok kısadır. Öğrenciler bu nedenle Malta dil eğitimleri tercih ederek rahat bir şekilde gezebilecekleri bir ülkede dil eğitimi imkanı elde ederler. Konaklama alanında alternatif arayalar ise paylaşımlı öğrenci evi konaklama türünü tercih edebilir. Bu evler dil okullarına yürüme mesafesinde olduğu için eğitim dönemi boyunca rahat bir konaklama sağlanmış olur.SİZİ ARAYALIMBize Ulaşın!


Bize Ulaşın!

Whatsapp’dan Ulaşın !

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim


Yurtdışı Partnerlerimiz