Nahçıvan Devlet Üniversitesi Danışmanlık Hizmetleri

Nahçıvan Devlet Üniversitesi Danışmanlık Hizmetleri

Nahçıvan Devlet Devlet Üniversitesi Danışmanlık hizmetlerimiz destek almak isteyen tüm öğrencilerimize sunulmaktadır. PR Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak Nahçıvan şehrinde bir ofisimiz bulunmaktadır. Nahçıvan Devlet Üniversitesi, Türkiye temsilciliği ve üniversite adına kayıt olma yetkisini sadece PR Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı’na vermiştir. Öğrenciler istedikleri takdirde doğrudan Türkiye’de herhangi bir işlem yapmadan sadece Nahçıvan şehrine giderek de ofisimizden yardım alabilmekte ve kayıt işlemlerini hızlı ve sorunsuz bir şekilde tamamlayabilmektedir. Öğrencilerimizin üniversite hususunda herhangi bir konuda yardıma ihtiyaç duyması halinde yardım alabilecekleri 3 personelimiz Nahçıvan’da sürekli hazır bulunur.

Nahçıvan Devlet Üniversitesi hazırlık eğitim paket fiyatı 2400 USD (Mayıs 2020 sonuna kadar geçerli fiyattır). Nahçıvan Devlet Üniversitesi Hazırlık eğitim dili Azerbaycan Türkçesidir ve paket fiyatlarımıza konaklama dışında tüm hizmetler dahildir.  

  Akademik Yıl Hazırlık Eğitimi Ücreti
 Devlet Yurdu adres bildirimi
 1 Yıllık Oturum İzni
 1 Yıllık Devlet Sağlık Sigortası
  Evrakların Azerbaycan Türkçesine Tercümesi ve Noter Onay İşlemleri (6 Evrak)
  Okul Kabul Mektubu Başvuru Harç Ücreti
 Okul Kabul Mektubunun alınması
 Okul Kayıt Ücretlerinin Tarafımızca Ödenmesi
 Havalimanı Karşılama ve Okula/Yurda Transferler
 Hazırlıkta başarılı olunması şartıyla Kurs Bitiminde Hazırlık Sertifikasının Alınması
 Azerbaycan ve Türkiye Ofislerinde hazırlık süresince acil durum Danışmanlık hizmeti

 

Nahçıvan Devlet Üniversitesi Konaklama Olanakları

Nahçıvan Üniversitesi’nin kampüsü içinde 2 kişilik ve 4 kişilik olmak üzere yurtlar yer alır. Üniversite yurtları mayıs ayına kadar dolmaktadır. Yurtların senelik ücreti 440 AZN (260 USD)-dir. Yurtlarda aynı katta ortak kullanımlı WC olmasına rağmen, duşlar 1. katta ortak kullanım alanında yer alır ve odalarda WC ve Lavabo bulunmaz. Ayrıca Üniversitenin Vağzal Oteli (Üniversiteye 300 metre uzaklıkta yer almaktadır) ile anlaşması olup, 4 kişilik odalarda otelin en üst katında PR Yurtdışı Eğitim ile kayıt olan öğrencilere konforlu bir konaklama sunulmaktadır. Otelde konaklama için aylık ücret 100 AZN (60 USD)-dir. Ayrıca Nahçıvan’da üniversiteye 5 km mesafede bir Erkek öğrenci ve bir Kız öğrenci yurdu daha bulunmakta ve aylık ücreti erkek öğrenciler için 60 ( 38 USD), kız öğrenciler için 100 (60 USD) AZN-dir. Yurt odalarının içinde WC ve lavabolar mevcuttur.

 

TÜM AZERBAYCAN ÜNİVERSİTELERİNİ İNCELE

NAHÇIVAN DEVLET ÜNİVERSİTESİ DETAYLI İNCELESİZİ ARAYALIM


yeni-whatsapp.png yeni-hemenara yeni-mail

Yurtdışı Partnerlerimiz