Nahçıvan Devlet Üniversitesi Burs Olanakları

Nahçıvan Devlet Üniversitesi Burs Olanakları

Nahçıvan Devlet Üniversitesi Burs olanakları sık sorulan sorulardan biridir. Nahçıvan Devlet Üniversitesi de diğer Azerbaycan üniversiteleri gibi hem yabancı öğrenciler hem de Türk öğrenciler için ücretlidir. Ancak Nahçıvan Devlet Üniversitesi bölüm ve hazırlık fiyatları da diğer Azerbaycan üniversitelerinin fiyatları gibi çok ucuzdur. Ancak maddi durumu yeterli olmayan öğrenciler elbette burs müracaatında bulunabilir. PR Eğitim Nahçıvan Üniversitesi’nin Türkiye’de tanınan tek resmi temsilcilik ve kayıt ofisi olarak öğrencilerin burs başvurularında da hizmet vermektedir.

Nahçıvan Devlet Üniversitesi’nde Tıp, Diş Hekimliği, Eczacılık ve Hukuk bölümlerinde okumak isteyen öğrenciler için kayıtlar 2020 Şubat ayında açılmıştır. Bölüm için Türkiye’ye sınırlı bir kontenjan verildiği için Nahçıvan Üniversitesi’nde okumak isteyen öğrencilerin hızlı hareket etmeleri önerilir. PR Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Nahçıvan Devlet Üniversitesi tarafından resmi olarak tanınan tek eğitim danışmanlığıdır ve öğencilerin kayıt işlemlerini hızlı ve sorunsuz bir şekilde yerine getirebilmektedir.

Nahçıvan Devlet Üniversitesi Danışmanlık hizmetlerimiz destek almak isteyen tüm öğrencilerimize sunulmaktadır. Öğrenciler istedikleri takdirde doğrudan Türkiye’de herhangi bir işlem yapmadan sadece Nahçıvan şehrine giderek de ofisimizden yardım alabilmektedir. Kayıt ve burs başvurusu işlemlerini hızlı ve sorunsuz bir şekilde tamamlayabilmektedir. Öğrencilerimizin üniversite hususunda herhangi bir konuda yardıma ihtiyaç duyması halinde Nahçıvan’da yardım alabilecekleri 3 personelimiz sürekli hazır bulunur.

Nahçıvan Devlet Üniversitesi bölüm seçiminin ardından öğrencilerimizin düzgün fiziki şartlarda yurt yerleşimlerini sağlayıp okul kayıtlarını zamanında ve eksiksiz gerçekleştiriyoruz. Bu aşamada öğrencilerimizin Nahçıvan’a en hızlı sürede adaptasyonunu sağlayacak şekilde ilgileniyor ve bulundukları çevre ile ilgili oryantasyonlar ve geziler düzenliyoruz. Nahçıvan Devlet Üniversitesi’ne yerleşme anından itibaren, mezun olarak Türkiye’ye dönene kadar geçen tüm süred siz değerli öğrencilerimize desteğimiz devam eder.

Ayrıca resmi temsilcisi ve kayıt ofisi olduğumuz Nahçıvan Devlet Üniversitesi bölümleri için yerleşme, kayıt işlemleri ve eğitim sürecinin işleyişi hakkında tüm işlemler hakkında ücretsiz bilgilendirme sağlıyoruz.

 

TÜM AZERBAYCAN ÜNİVERSİTELERİNİ İNCELE

NAHÇIVAN DEVLET ÜNİVERSİTESİ DETAYLI İNCELESİZİ ARAYALIMBize Ulaşın!


Bize Ulaşın!

Whatsapp’dan Ulaşın !

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

İletişim Formu

Yurtdışı Partnerlerimiz