Nahçıvan Devlet Üniversitesi Kayıtlar

Nahçıvan Devlet Üniversitesi Kayıtlar

Nahçıvan Devlet Üniversitesi direk kayıtlar yani hazırlık okumadan doğrudan bölüme başlama işlemleri PR Eğitim tarafından gerçekleştirilmektedir. Nahçıvan üniversitelerine ön ödemesiz kayıt fırsatları sadece tarafımızca sağlanmaktadır. Azerbaycan Türkçesi dilinde eğitim veren Nahçıvan Devlet Üniversitesi’nde hazırlık eğitimi zorunlu değildir ancak üniversite tarafından Türk öğrencilerin Azerbaycan Türkçesi’ne adapte olmaları ve böylece lisans bölümlerine geçildiği zaman zorluk çekmemeleri için Hazırlık Okulu önerilmektedir. Ancak hazırlık okulunda zaman kaybetmeden doğrudan lisansa kayıt yaptırmak yani direk bölüme başlamak isteyen öğrenciler PR Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ile iletişime geçerek veya Nahçıvan şehrinde yer alan ofisimize uğrayarak konu hakkında detaylı bilgi alabilir. Nahçıvan Devlet Üniversitesi, Türkiye temsilciliği ve üniversite adına kayıt olma yetkisini sadece PR Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı’na verilmiştir. Öğrenciler istedikleri takdirde Hazırlık Okulu veya istedikleri bir lisans bölümünde okumak için doğrudan Türkiye’de herhangi bir işlem yapmadan sadece Nahçıvan şehrine giderek de ofisimizden yardım alabilmektedir. PR Yurtdışı Eğitim, Nahçıvan Üniversitesi’ne kayıt işlemlerini hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Öğrencilerimizin üniversite hususunda herhangi bir konuda yardıma ihtiyaç duyması halinde yardım alabilecekleri 3 personelimiz Nahçıvan şehrinde sürekli hazır bulunur.

Nahçıvan Devlet Üniversitesi’nde Hazırlık Okumadan Direk Bölüme başlamak isteyen öğrencilerimiz için PR Yurtdışı Eğitim sunduğumuz ve fiyata hizmetler:

  Akademik Yıl Eğitimi Ücreti
 Devlet Yurdu adres bildirimi
 1 Yıllık Oturum İzni
 1 Yıllık Devlet Sağlık Sigortası
  Evrakların Azerbaycan Türkçesine Tercümesi ve Noter Onay İşlemleri (6 Evrak)
  Okul Kabul Mektubu Başvuru Harç Ücreti
 Okul Kabul Mektubunun alınması
 Okul Kayıt Ücretlerinin Tarafımızca Ödenmesi
 Havalimanı Karşılama ve Okula/Yurda Transferler
 Hazırlıkta başarılı olunması şartıyla Kurs Bitiminde Hazırlık Sertifikasının Alınması
 Azerbaycan ve Türkiye Ofislerinde hazırlık süresince acil durum Danışmanlık hizmeti

 

Öğrencilerimize ayrıca danışmanlarımız tarafından konaklama alternatifleri yerinde gösterilmekte ve konaklama işlemlerinin tamamlanmasının ardından oturum izninin alınmasında da destek olunmaktadır. Nahçıvan Devlet Üniversitesi’nin kampüsü içinde 2 kişilik ve 4 kişilik olmak üzere yurtlar bulunmaktadır. Üniversite yurtları mayıs ayına kadar dolmaktadır. Yurtların senelik ücreti 440 AZN (260 USD) olarak belirlenmiştir.
 

TÜM AZERBAYCAN ÜNİVERSİTELERİNİ İNCELE


NAHÇIVAN DEVLET ÜNİVERSİTESİ DETAYLI İNCELESİZİ ARAYALIMBize Ulaşın!


Bize Ulaşın!

Whatsapp’dan Ulaşın !

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

İletişim Formu

Yurtdışı Partnerlerimiz