Neden Yurtdışında Dil Eğitimi Almalısınız?

Neden Yurtdışında Dil Eğitimi Almalısınız?

Yurtdışında dil eğitimi ve yaşam bir çok kişi için, hayatlarında bir kez gerçekleştirecekleri, zaman ve maliyetin önemli olduğu bir karar sürecidir. PR Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı İngiltere, ABD, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, Malta, Güney Afrika, İrlanda, Almanya, Avusturya, Fransa, İsviçre, İtalya ve İspanya’da bulunduğu ülkenin akreditasyon kurumlarınca onaylanmış yüzlerce okulun resmi temsilcisi olarak faaliyet göstermektedir ve sizin adınıza okul kayıt, konaklama temini, vize ve seyahat organizasyonu işlemlerinizi ücretsiz olarak yürütür.

Yurtdışında dil eğitim almak dil öğrenmenin en iyi yoludur. Dilin konuşulduğu bir ülkede yaşamak dilin çok hızlı gelişmesini sağlar.

Yurtdışında dil eğitimi seyahat özgüveni ve imkanı sağlar. Hafta sonları ve ders saatleri dışında yapılandırılmış eğitim programlarındaki gezi programlarıyla ya da kişisel meraklarınız doğrultusunda hayatınızda görme fırsatı bulamadığınız birçok yeri görebilir ve pek çok etkinliği tecrübe edebilirsiniz.

Yurtdışında dil eğitimi size bir başka kültürü tanıma olanağı sunar. Kültürel farklılık sadece dilden ibaret değildir bakış açılarını, inançları, yemek alışkanlıklarını, yaşam biçimini de kapsar.

Yurtdışında dil eğitimi diğer ülkeler hakkında daha tecrübe ve bilgi edinmenizi sağlar. Ülke sınırlarının ötesindeki bu tecrübeler, daha çok bilgi ve daha az önyargı demektir.

 

→ Yurtdışında di eğitimi hayat rutininizi değiştirmek için harika bir yoldur. Gelecekle ilgili karamsar düşüncelerden kurtulmanızı, umutlarınızın artmasını sağlar.

 

Yeni deneyimlerle hem becerilerinizi geliştirir hem kendinizi keşfedersiniz. Tamamen yeni bir kültürel ortamda alışmak ilk başta tedirgin edici, ama aynı zamanda da heyecan vericidir. Bu süreç donanımlarınızı keşfetmek, yeni sorunları çözmek için bir olanaktır.

Yurtdışında dil eğitimi dünyanın her yerinden arkadaş edinmenizi sağlar. Bulunduğunuz ülkede sadece yerel halk ile değil diğer uluslararası öğrencilerle de arkadaşlık kurarsınız.

Dünya gittikçe küreselleşmekte ve yurtdışında eğitim alanlar için olanaklar artmaktadır. İşverenlerin öncelikli tercihleri yurtdışı deneyimi olan kişilerdir.


PR Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak resmi temsilciliğini yaptığımız dil eğitim kurumlarında sunulan programlar:

⭐ Bire bir Dil Eğitimi

⭐ Öğretmen Evinde Dil Eğitimi

⭐ Sınav Hazırlık Kursları (TOEFL, IELTS, Cambridge Sınavları, Pearson, GMAT, GRE, SAT … vb)

⭐ İş İngilizcesi programları

⭐ Hukuk İngilizcesi

⭐ Tıp İngilizcesi

⭐ Yöneticiler İçin kısa süreli yoğun dil eğitim kursları

⭐ Ekonomik, akademik Yıl Paket programları

⭐ İngilizce öğretmenleri için kurslar

⭐ Mesleki (İngilizce) dil programları

Yurtdışı eğitimden akademik diploma programlarına, dil kurslarına, yaz ve kış kamplarına kadar, PREGİTİM’in sunduğu sayısız eğitim seçeneğinden faydalanabilirsiniz. 5 kıtada, 38 ülkede 694 dil eğitim merkezinden hedeflerinize en uygun olanını bulmak için bize ulaşabilir, ücretsiz yurtdışı eğitim danışmanlığı ve vize danışmanlığı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

İster yurtdışında bir dil okulu, ister sertifika, diploma, lisans veya master programları düşünüyor olun; sizin için uygun bir seçeneğimiz olacaktır. Dünyanın dört bir yanındaki akredite merkezlerimizde eğitiminizi destekleyecek dil kurslarına katılabilir ve lisans veya master programlarına burslu katılabilirsiniz.

Yurtdışı dil okulları, konaklama, öğrenci vizesi, tüm diğer sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

TÜM DİL OKULLARINI İNCELESİZİ ARAYALIM


yeni-whatsapp.png yeni-hemenara yeni-mail

Yurtdışı Partnerlerimiz