St. Giles Dil Okulları

St. Giles Dil Okulları

St. Giles dil okulları yurt dışı İngilizce eğitimlerinde en başarılı kurumlar arasında yer alır. Kurum 1955 yılında Paul and Diana Lindsay tarafından kurulmuştur. Londra merkezli olan bu dil okulları Amerika, İngiltere ve Kanada’da şubeler açarak büyümüştür. Dünyanın en prestijli okulları arasında yer alan Giles dil okulları her yıl dünyanın farklı ülkelerinden gelen bin öğrenciye eğitimler vermektedir.

Okullarda önemli olan herkesin karşılayabileceği eğitim ücretlerinde kaliteli eğitimler sunmaktır. Her program için farklı bir ortam oluşturuluyor. Bu şekilde öğrenciler kendi programlarındaki öğrencilerle daha iyi bir şekilde iletişim kurabiliyor. 2006 yılında dünyanın en kaliteli okulu unvanına layık olan St. Giles  British Council tarafından akredite edilmiştir.

St. Giles Dil Okulları Avantajları

St. Giles dil okulları pek çok açıdan avantajlı eğitimler vermektedir. 60 yıllık bir İngilizce eğitimi tecrübesi bulunan kurum uluslararası platformlarda yüksek kaliteli eğitimler vermektedir. Kanada, İngiltere ve Amerika’nın en güzel şehirlerde St. Giles Dil okulları şubeleri bulunmaktadır. Kurslarda ihtiyaçlarınıza, deneyimlerinize ve yaşınıza göre esneklik sağlanmaktadır. Özellikle ihtiyaçları ve hedeflerinizi baz alan kur programları ile dil eğitiminde çok avantajlı bir eğitim elde edilebilir. Ders programlarında öğrenci merkezli olarak hazırlanan çalışmalarda hızlı- tempolu eğitimler verilmektedir. Heyecan verici konseptlerde kur programları bulunmakta ve modern eğitim kaynakları ile St. Giles Dil Okulları eğitimleri oldukça faydalı sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.

St. Giles Dil Okulları Şubeleri ve Programları

St. Giles dil okulları içerisinde online programlarda bulunuyor. İngiltere’de bulunan şubeleri arasında London Highgate, London Central, Eastbourne, Cambridge, Brighton yer alır. Kanada’da ise Vancouver şubesi bulunuyor. Online olarak ta St. Giles Live Şubesi bulunan kurum dünya standartlarında eğitimleri ile öğrencilerini her açıdan desteklemektedir. Sunulan programlar arasında şunlar bulunur:

  • Genel İngilizce programları
  • Uzun dönem İngilizce dil kursları
  • İngilizce sınavına hazırlık kursları
  • Özel amaçlı İngilizce kursları
  • Platin İngilizce dil eğitimi
  • Junior Yaz İngilizce dil kursları
  • Aile kursları


Öğrenciler kendileri için en uygun St. Giles dil okulu programları ile dil seviyelerini hedefledikleri oranlarda geliştirebilirler.SİZİ ARAYALIMBize Ulaşın!


Bize Ulaşın!

Whatsapp’dan Ulaşın !

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim


Yurtdışı Partnerlerimiz