Stafford House Dil Okulları

Stafford House Dil Okulları

Stafford house dil okulları dünya çapında şubeleri bulunan zincir okullar arasında yer alır. 4 şubesi Amerika’da bulunan kurum diğer ülkelerdeki şubeleri ile toplamda 10 farklı şubeye sahiptir. San Francisco, San Diego, Chicago, Boston’da bulunan şubelerinin hepsi şehir merkezlerindedir. Bu nedenle öğrenciler ulaşım alanında sorunlar yaşamazlar. Amerika dışında Stafford house dil okulları şubeleri arasında İngiltere’de 4 şube ve Kanada’da 2 şube bulunan merkezler sayılabilir. Genel olarak kurumlarda derslikler, öğrenci salonları, kablosuz internet erişimi, öğrenci salonu, bilgisayar laboratuvarları, masa tenisi gibi alanlar bulunur. Bu alanda Stafford house dil okulları avantajları arasında dil eğitimi alırken çalışma imkanlarını olması yer alır.

Stafford House Dil Okulları Programları

Stafford house dil okulları programları içerisinde her ihtiyaca yönelik kur müfredatları yer alır. Yurt dışı dil eğitimlerinde tercih edilebilecek en kaliteli seçeneklerden biri olan bu kurumlar şubeleri bulunduğu ülkelerin ana dilinin İngilizce olması ile de öğrencilere profesyonel bir pratik imkanı sunmaktadır. Öğrencilere sunulan Stafford house dil okulları programları arasında şu seçenekler bulunur:

* Genel İngilizce

* Yoğun İngilizce

* Süper yoğun İngilizce

* TOEFL sınavlarına hazırlık programları

Bu programlarda İngilizcenizi olabildiği ölçüde geliştirilmesini sağlayacak şekilde dersler verilmektedir. Okuma, yazma, konuşma ve dinleme alanlarında becerilerinin üst düzeye çıkarma hedefi ile çalışmaların yapıldığı Stafford house okulları programlarında sınavlara hazırlık olarak ta çalışmalar yürütülmektedir.

Stafford House Dil Okulları ile Sertifika İmkânı

Stafford house dil okulları eğitimleri ile İngilizceyi profesyonel bir ortamda geliştirme imkanı elde edebilirsiniz. Bunların yanında proje yönetimi, pazarlama ve işletme alanlarında sertifika programlarına da katılma imkanı tanınmaktadır. Minimum 4 hafta süren derslere katılarak sertifika alma hakkı elde edilebilir. Öğrenciler Stafford house dil okulları kayıt yaptırırken 1, 2, 3 modül olarak kayıtlar yaptırabilir. Bu şekilde Amerika’da sertifika programlarına katılabilirler. Sertifika programları için İngilizce seviyesinin upper düzeyde olması istenir. Bu alanda Stafford house dil okulları başvuru yapılırken öğrencilere sınav uygulanır. Seviyeleri bu sınava göre belirlenen öğrenciler dil eksikliklerini tamamlayacak şekilde kur programlarına dahil edilirler.

 SİZİ ARAYALIMBize Ulaşın!


Bize Ulaşın!

Whatsapp’dan Ulaşın !

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim


Yurtdışı Partnerlerimiz