Vıctorıa College Of Art

Vıctorıa College Of Art

Victoria College of Art; 1974 yılında Northwest Coast Sanat Enstitüsü olarak kurulan kolej bir sanat yüksek okuludur. Bu sanat okulunda güzel sanatlar, uygulamalı sanat illüstrasyonu, uygulamalı sanat animasyonu diploma programları sunmaktadır. Amacı ise, ücretsiz olarak kendini sanat alanında geliştirmek isteyenlere diplomalı bir hizmet vermektir. Kendini geliştirmek isteyen ve farklı alanlarda bilgi sahibi olmak isteyenler için bulunmaz bir fırsattır.

Sosyal yaşam adına güzel hizmetlerdir. İç duygu ve düşüncenizi dışarı vurmak isterseniz sanat dersleri alarak bu yanınızı dışa çıkara bilirsiniz. Böyle bir sanat okulunun olması bizlere gelişim için açılmış bir yoldur. Sanat dünyanızı daha üst düzeye çıkarak bu okullarda eğitim almak ve yurt dışında farklı bir deneyim yaşamak isterseniz danışmanlık faaliyetlerimizden faydalanabilirsiniz. Firmamızın uzman kadrosu kayıt süreçlerini en iyi şekilde yönetecektir.   

Sanat Üniversitesi Victoria College Of Art

Araştırmacıların birçoğuna göre sanat, kişinin herhangi bir şeyi hayal gücü ile ortaya koymasına sanat denir. Daha genel bir deyimle ise, yaratıcılığın ve hayal gücünün ifadesi olarak anlaşılmaktadır. Eğer bir kişide hayal gücü çok ise bunu sanatla daha iyi ifade edebilir. İçimizdeki bu keşfi ise bu alanda bizlere sunulan bilgi atölyelerinden yararlanarak elde ederiz. Vıctorıa college of art üniversitesi de bunlardan biridir. Bizlere sunulmuş bu yüksek sanat okuluna kayıt olmak isterseniz gereken evrakları toparlamanız ve sonrasında başvuruyu yapmanız gerekmektedir. Sanata kabiliyetim var diyorsanız ve hevesiniz varsa hemen harekete geçerek bizlere yurt dışında hem sanat hem dil eğitimi alma fırsatını yakalayabilirsiniz.  

Vıctorıa College Of Art Kampüs Yaşamı

Bu üniversitenin kampüs yaşamı da oldukça iyidir. Okulun kampüsünde öğrencilerin ilgisini çekecek ve ihtiyaçlarını görecek her türlü imkân vardır. Eczaneden kitap dükkanına kadar birçok detay düşünülmüştür. Ayrıca kütüphane de bulunmaktadır. Tüm araştırmalar buralardan yapılabilmektedir. Siz de böyle bir okulda eğitim almak ve yurt dışında başarılara imza atmak isterseniz danışmanlık hizmetimizden faydalanın. Bu sayede kısa süreler içinde kariyerinize iyi bir imza atabilirsiniz. Sanat üzerine özel ve güzel çalışmalar yapabilirsiniz.SİZİ ARAYALIMBize Ulaşın!


Bize Ulaşın!

Whatsapp’dan Ulaşın !

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim


Yurtdışı Partnerlerimiz