Dublin Dil Okulu

Dublin Dil Okulları Hakkında Bilgiler

Dublin'da Hangi Dil Okullarımıza Katılmak İstersiniz?

Apollo

Yurtdışı dil okullarında eğitim almak isteyenler için anlaşmalı olduğumuz Apollo Dublin dil kursu için başvurunuzu yapalım.


Detayını İncele
Apollo-Dil-Okulları

ISI English Language School

Yurtdışı dil okullarında eğitim almak isteyenler için anlaşmalı olduğumuz ISI English Language School Dublin dil kursu için başvurunuzu yapalım.


Detayını İncele
ISI English Language School-Dil-Okulları

Arena School of English

Yurtdışı dil okullarında eğitim almak isteyenler için anlaşmalı olduğumuz Arena School of English Dublin dil kursu için başvurunuzu yapalım.


Detayını İncele
Arena School of English-Dil-Okulları

ATC

Yurtdışı dil okullarında eğitim almak isteyenler için anlaşmalı olduğumuz ATC Dublin dil kursu için başvurunuzu yapalım.


Detayını İncele
ATC-Dil-Okulları

Atlas Language School

Yurtdışı dil okullarında eğitim almak isteyenler için anlaşmalı olduğumuz Atlas Language School Dublin dil kursu için başvurunuzu yapalım.


Detayını İncele
Atlas Language School -Dil-Okulları

CES

Yurtdışı dil okullarında eğitim almak isteyenler için anlaşmalı olduğumuz CES Dublin dil kursu için başvurunuzu yapalım.


Detayını İncele
CES -Dil-Okulları

Delfin English School

Yurtdışı dil okullarında eğitim almak isteyenler için anlaşmalı olduğumuz Delfin English School Dublin dil kursu için başvurunuzu yapalım.


Detayını İncele
Delfin English School-Dil-Okulları

Griffth College

Yurtdışı dil okullarında eğitim almak isteyenler için anlaşmalı olduğumuz Griffth College Dublin dil kursu için başvurunuzu yapalım.


Detayını İncele
Griffth College-Dil-Okulları

International House

Yurtdışı dil okullarında eğitim almak isteyenler için anlaşmalı olduğumuz International House Dublin dil kursu için başvurunuzu yapalım.


Detayını İncele
International House-Dil-Okulları

Berlitz

Yurtdışı dil okullarında eğitim almak isteyenler için anlaşmalı olduğumuz Berlitz Dublin dil kursu için başvurunuzu yapalım.


Detayını İncele
Berlitz-Dil-Okulları

EC

Yurtdışı dil okullarında eğitim almak isteyenler için anlaşmalı olduğumuz EC Dublin dil kursu için başvurunuzu yapalım.


Detayını İncele
EC -Dil-Okulları

Horner School

Yurtdışı dil okullarında eğitim almak isteyenler için anlaşmalı olduğumuz Horner School Dublin dil kursu için başvurunuzu yapalım.


Detayını İncele
Horner School-Dil-Okulları

The Emerald Cultural Institute

Yurtdışı dil okullarında eğitim almak isteyenler için anlaşmalı olduğumuz The Emerald Cultural Institute Dublin dil kursu için başvurunuzu yapalım.


Detayını İncele
The Emerald Cultural Institute-Dil-Okulları

The English Studio Language School

Yurtdışı dil okullarında eğitim almak isteyenler için anlaşmalı olduğumuz The English Studio Language School Dublin dil kursu için başvurunuzu yapalım.


Detayını İncele
The English Studio Language School -Dil-Okulları

Kaplan

Yurtdışı dil okullarında eğitim almak isteyenler için anlaşmalı olduğumuz Kaplan Dublin dil kursu için başvurunuzu yapalım.


Detayını İncele
Kaplan-Dil-Okulları

Oscars International

Yurtdışı dil okullarında eğitim almak isteyenler için anlaşmalı olduğumuz Oscars International Dublin dil kursu için başvurunuzu yapalım.


Detayını İncele
Oscars International-Dil-Okulları
yeni-whatsapp.png yeni-hemenara yeni-mail
p5-image

Öğrenci Yorumları

Selam, ben Ferdi Sağdıç. Sosyoloji bölümü mezunuyum. Günümüzde 2. hatta 3. bir dilin ne kadar gerekli olduğunu mezun olduktan sonra daha iyi kavradım. Hem dil eğitimi hemde sonrasında küçük bir tatil  için yurtdışına çıkmaya karar verdim. İzmir ve İstanbul'dan daha önceden dil eğitimi ve yüksek lisans için yurtdışına çıkan arkadaşlarım en önemli etkenin yurtdışı danışmanlık firmaları ve eğitim danışmanın olduğunu söyledi ve bende onlara hak verdim. Bir düşünün hiç bilmediğiniz bir şehir, dilini konuşamadığımız bir ülkeye gidip okulu evi yurdu vs. bunları ayarlamak gerçekten kolay değil. Daha önce görüştüğüm diğer 2 firma da bana hiç samimi gelmedi. Ama PR Yurtdışı Eğitim'den Fırat Bey süreci ve tüm detayların hepsini o kadar güzel anlattı ki sonunda ikna olup PR Yurtdışı Eğitim ile yurtdışına gitmeyi kabul ettim. Çok değil Malta'ya gittikten 1 hafta sonra anladım ne kadar iyi bir şey yaptığımı, çünkü Malta 'da haftanın iki günü tüm okul öğrencileri bir Cafe de speaking club aktivesi yaparken diğer okullardaki Türklerin sorunlarını duyduğumda Fırat Bey'i o dakikada teşekkür etmek için aradım. Diğer öğrencilerin danışmanları ya açmıyor yada mesai saatlerinde değiliz derken Fırat Bey sürekli her zaman arayabilirsin diyordu. Gerçi her şey o kadar güzeldi ki sadece arada sohbet etmek için bile konuşuyorduk. Bir iki kere hocadan dolayı problem oldu ve 2. ders öğretmen değişti. Tekrardan her şey için çok teşekkür ederim, PR Yurtdışı Eğitim ve size Fırat Bey sağolun.

Ferdi Sağdıç - Atlas Language School Malta Öğrenci Yorumu

Ferdi Sağdıç Atlas Language School MaltaYurtdışı Eğitimi İle İlgili Cevapsız Soru Kalmasın

Merak ettiklerinizi blog bölümünden takip edebileceksiniz.


Yurtdışı Partnerlerimiz