İrlanda 25 Hafta İngilizce Kurs ve Çalışma İzni 3.400 EUR

İrlanda 25 Hafta İngilizce Kurs ve Çalışma İzni 3.400 EUR

Dublin’de 25 Haftalık Work and Study programı ile İngilizcenizi geliştirirken aynı zamanda çalışarak cep harçlığınızı çıkarın!

Dublin’de hem yetişkinlere yönelik hem de gençlere yönelik dil eğitimi veren akredite bir kurumda, profesyonel bir sosyal ağ olan LinkedIn’in yeni Avrupa Merkezi’nin hemen yakınlarında konumlanmış bir merkezde İngilizcenizi geliştirirken sosyalleşin ve bu sıcak ülkede kendi paranızı kazanın.

Okulumuzun çevresinde öğrencilerin rahatlıkla sosyalleşebileceği birden çok cafe, restoran ve mağaza bulunmaktadır. Program öncesinde de sonrasında da öğrenci desteği bulunan dil okulumuz; British Council, CEA, Education South Africa, Feltom üyelikleri ile kalite standartlarını kanıtlamış akredite bir kurumdur.

Work and Study programı, İrlanda'da uzun süre yaşamak, eğitim almak ve çalışmak isteyen, AB vatandaşı olmayan öğrenciler için tasarlanmış bir programdır. Bu programı tercih eden öğrenciler 8 aylık dönemde 25 hafta süren bir eğitim almaktadır. Programa katılan öğrencilerin 25 haftalık eğitimin sonunda IELTS, Cambridge FCE veya CAE gibi uluslararası kabul gören bir sınava girmeleri gerekmektedir. İrlanda Work and Study Programı kapsamında haftada 15 veya daha fazla sayıda ders alabilir ve İrlanda'da ikamet etmenizi sağlayan bir Çalışma ve Eğitim Vizesi alabilirsiniz İrlanda Work and Study Programı ile İrlanda yaşantısını tecrübe edebilir, İngilizce dil becerilerinizi büyük oranda geliştirebilir ve İrlanda’da kaldığınız süre boyunca yarı zamanlı işlerde çalışarak yaşam maliyetlerinizi karşılamaya katkıda bulunabilirsiniz (İrlanda’da 2020 asgari ücreti saatlik 10.15 Euro’dur). Bu programa katılabilmek için AB üyesi olmayan bir ülkenin vatandaşı olmanız ve 18 yaşından büyük olmanız gerekmektedir.

 

25 Haftalık Promosyonlu Paket Fiyatımıza Dahil Hizmetler:
 

Apollo Language Centre Dil Okulu

Haftada 15 Ders Genel İngilizce Kursu

Öğleden sonra Programı (13:45 - 17:00)

Ücretsiz ders materyalleri

1 Ay aile yanı tek kişilik oda konaklama

Sabah kahvaltısı

Banka masrafları

Eğitim Danışmanlığı

Vize Danışmanlığı

7/24 acil durum desteği

 

Fiyata dahil olmayan hizmetler:
 

→ Uçak bileti

→ Vize harç ücreti

→ 21 Hafta konaklama ücreti

 

**Bu programa katılan öğrencilerimize, konaklama maliyetlerini düşürmeleri ve kazançları ile daha rahat bir şekilde yaşam masraflarını karşılayabilmeleri adına PR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık ve Apollo Language Centre Dil Okulu ile ortak şekilde organize edeceğimiz konaklama seçeneklerini 4 hafta değerlendirmelerini ve ardından kendi konaklamalarını organize etmelerini öneriyoruz.

 

İRLANDA DİL OKULLARINI İNCELEÜCRETSİZ DANIŞMANLIK ALIN
Yurtdışı Partnerlerimiz