Kurumsal

PR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık Hizmetleri

2013 yılında “işinde uzman, iletişimde dürüst bir yaklaşımla müşterilerine dünya standartlarında hizmet sunmak” ilkesiyle yola çıkan PR Eğitim Danışmanlık, geçen 6 yıllık süreçte Ukrayna ve Azerbaycan’da en güvenilir ve nitelikli Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı firmalarından biri olmayı başarmıştır. Azerbaycan'daki kısa sürede elde ettiği başarıların ardından Türkiye ve Ukrayna 'da şubeler açmıştır.

Yurtdışında eğitim hedeflerinde PR Eğitim Danışmanlığı’nı tercih eden 1600 üzerinde müşterimize, ülke, okul ve bölüm tercihlerinin değerlendirilmesi, vize işlemleri, ulaşım, konaklama ve kayıt işlemleri sürecindeki tüm hizmetler başarıyla sağlanmıştır. Ayrıca, öğrencilerin eğitim süresince, eğitim gördükleri ülkede bulunan ekibimiz tarafından, merkezle koordineli şekilde tüm danışmanlık ve kişisel destek hizmetleri devam etmektedir. Kısacası ekibimiz yurtdışında üniversite eğitimi almak isteyen öğrenci adaylarına, yurtdışı dil okulları programlarına katılmak isteyenlere en iyi yurtdışı eğitim danışmanlık hizmetini sağlamak için çalışmaktadır.


PR Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık


30'dan Fazla Ülkede Eğitim Seçeneği Sunuyoruz

2013-2020 yıllarında Ukrayna, Rusya, Azerbaycan Üniversiteleri, Kanada, İngiltere, İrlanda, Malta ve Amerika'da birçok yeni dil okulu ile çalışmaya başladık

Uzman ekibimiz ile 7/24 destek operasyonu sürdüren ve sürekli Ar-Ge politikası ile kendi altyapısını yöneten PR Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, kalite ve dürüstlükten ödün vermeden minimum maliyet/maksimum performans ölçeğini tüm müşterilerine ulaştırabilmiştir Özellikle 2019 yılından sonra yurtdışındaki Üniversite ve dil kursları ile daha fazla ortaklık anlaşması yapan ekibimiz başta Azerbaycan Üniversiteleri, Ukrayna Üniversiteleri, Rusya, Kanada, Amerika, İngiltere, Malta'daki dil kusları ve diğer eğitim programları ile önemli sponsorluk ve iş ortaklıklarına imza atmıştır .

Bu da demek oluyor ki her geçen gün daha fazla öğrenciye daha çeşitli hizmetler sunabilecek kadar gelişmekteyiz. Öğrencilerimiz birçok üniversite için bizimle çalışarak daha fazla kazanç elde edebilecektir. Belirlediğimiz fiyat politikası yaptığımız hizmetler ile örtüşmekte ve öğrencilerimize ihtiyaç duydukları her alanı (eğitim, konaklama, vize ...vs) da kapsamaktadır.

Genel olarak yurtdışı eğitim danışmanlık hizmeti verdiğimiz konular; yurtdışı üniversite eğitimi, yurtdışında dil öğrenme, work and study eğitimleri, sertifika programları ve diğer özel eğitim programları olarak açıklanabilecektir, Tabi ki bu hizmetlerin yanı sıra süreç içerisinde yaşanabilecek tüm konularda bireysel danışmanlık da sağlanmaktadır.


Bize Ulaşın!


Bize Ulaşın!

Whatsapp’dan Ulaşın !

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim


Yurtdışı Partnerlerimiz