Londra Dil Okulu

Londra Dil Okulları Hakkında Bilgiler

Londra'da Hangi Dil Okullarımıza Katılmak İstersiniz?

LSI

Yurtdışı dil okullarında eğitim almak isteyenler için anlaşmalı olduğumuz LSI Londra dil kursu için başvurunuzu yapalım.


Detayını İncele
LSI -Dil-Okulları

Bell

Bell Londra


Detayını İncele
Bell-Dil-Okulları

Twin

Twin Londra Dil Okulu


Detayını İncele
Twin-Dil-Okulları

Regent

Regent Londra Dil Okulu Fiyatları | Regent Londra Dil Okulu | PR Danışmanlık


Detayını İncele
Regent-Dil-Okulları

Stafford House

Yurtdışı dil okullarında eğitim almak isteyenler için anlaşmalı olduğumuz Stafford House Londra dil kursu için başvurunuzu yapalım.


Detayını İncele
Stafford House-Dil-Okulları

Kaplan

Yurtdışı dil okullarında eğitim almak isteyenler için anlaşmalı olduğumuz Kaplan Londra dil kursu için başvurunuzu yapalım.


Detayını İncele
Kaplan-Dil-Okulları

St.Giles International

Yurtdışı dil okullarında eğitim almak isteyenler için anlaşmalı olduğumuz St.Giles International London Central dil kursu için başvurunuzu yapalım. St. Giles'in Londra'da 2 şubesi bulunmaktadır: St.Giles International London Highgate Dil Okulu St.Giles International London Central Dil Okulu


Detayını İncele
St.Giles International -Dil-Okulları

EC

Yurtdışı dil okullarında eğitim almak isteyenler için anlaşmalı olduğumuz EC Londra dil kursu için başvurunuzu yapalım.


Detayını İncele
EC-Dil-Okulları

OHC English

Yurtdışı dil okullarında eğitim almak isteyenler için anlaşmalı olduğumuz OHC English Londra dil kursu için başvurunuzu yapalım.


Detayını İncele
OHC English-Dil-Okulları

Malvern House

Yurtdışı dil okullarında eğitim almak isteyenler için anlaşmalı olduğumuz Malvern House Londra dil kursu için başvurunuzu yapalım.


Detayını İncele
Malvern House-Dil-Okulları

Sprachcaffe

Yurtdışı dil okullarında eğitim almak isteyenler için anlaşmalı olduğumuz Sprachcaffe Londra dil kursu için başvurunuzu yapalım.


Detayını İncele
Sprachcaffe -Dil-Okulları

Öğrenci Yorumları

Selam, ben Ferdi Sağdıç. Sosyoloji bölümü mezunuyum. Günümüzde 2. hatta 3. bir dilin ne kadar gerekli olduğunu mezun olduktan sonra daha iyi kavradım. Hem dil eğitimi hemde sonrasında küçük bir tatil  için yurtdışına çıkmaya karar verdim. İzmir ve İstanbul'dan daha önceden dil eğitimi ve yüksek lisans için yurtdışına çıkan arkadaşlarım en önemli etkenin yurtdışı danışmanlık firmaları ve eğitim danışmanın olduğunu söyledi ve bende onlara hak verdim. Bir düşünün hiç bilmediğiniz bir şehir, dilini konuşamadığımız bir ülkeye gidip okulu evi yurdu vs. bunları ayarlamak gerçekten kolay değil. Daha önce görüştüğüm diğer 2 firma da bana hiç samimi gelmedi. Ama PR Yurtdışı Eğitim'den Fırat Bey süreci ve tüm detayların hepsini o kadar güzel anlattı ki sonunda ikna olup PR Yurtdışı Eğitim ile yurtdışına gitmeyi kabul ettim. Çok değil Malta'ya gittikten 1 hafta sonra anladım ne kadar iyi bir şey yaptığımı, çünkü Malta 'da haftanın iki günü tüm okul öğrencileri bir Cafe de speaking club aktivesi yaparken diğer okullardaki Türklerin sorunlarını duyduğumda Fırat Bey'i o dakikada teşekkür etmek için aradım. Diğer öğrencilerin danışmanları ya açmıyor yada mesai saatlerinde değiliz derken Fırat Bey sürekli her zaman arayabilirsin diyordu. Gerçi her şey o kadar güzeldi ki sadece arada sohbet etmek için bile konuşuyorduk. Bir iki kere hocadan dolayı problem oldu ve 2. ders öğretmen değişti. Tekrardan her şey için çok teşekkür ederim, PR Yurtdışı Eğitim ve size Fırat Bey sağolun.

Ferdi Sağdıç - Atlas Language School Malta Öğrenci Yorumu

Ferdi Sağdıç Atlas Language School MaltaYurtdışı Eğitimi İle İlgili Cevapsız Soru Kalmasın

Merak ettiklerinizi blog bölümünden takip edebileceksiniz.


Yurtdışı Partnerlerimiz