New York 12 Haftalık Dil Eğitimi 2945 USD

New York 12 Haftalık Dil Eğitimi 2945 USD

New York’un kalbinde, dünyanın en büyük metropol şehrinde modern bir dil okulunda İngilizce kursuna katılın!

Renaissance Revival binasında bulunan dil okulumuz, tarihi Finans Bölgesinin tam ortasında, Wall Street, New York Borsası ve One World Ticaret Merkezi’ne sadece birkaç blok mesafede, aşağı Manhatta Bölgesi’nde yer alır.

Dil okulumuz, Manhattan'nın Battery Park ve the Hudson nehirine muazzam manzaraları sunan aydınlık ve ferah sınıflara sahiptir ve modern eğitim teknolojileriyle donatılmıştır. Öğrencilerimize sunduğumuz tesisler bilgisayar laboratuarı, toplantı odası, ücretsiz Wi-Fi mevcuttur; ve dinlenmeleri için bir öğrenci salonudur. Amerikalı ve uluslararası öğrencilerle kaynaşmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm imkânlar okulumuz bünyesinde mevcuttur.

New York’un sınırsız kültürel ve eğlence olanaklarına kolay erişim imkanı sunan etkinlik programları ile dil okulumuz, öğrencilerine bu programlar sayesinde Özgürlük Heykeli, Empire State Binası, müzeler gibi şehrin simgesi haline gelmiş merkezlerini ziyaret etme imkanı sunmaktadır.

 

12 Haftalık Promosyonlu Paket Fiyatımıza Dahil Hizmetler:
 

LSI New York Dil Okulu

Kayıt ücreti

Haftada 20 Ders Genel İngilizce Kursu

Sabah dersleri (09:00 – 13:00)

Ücretsiz ders materyalleri

Banka transfer masrafları

Eğitim Danışmanlığı

Vize Danışmanlığı

7/24 acil durum desteği

 

Fiyata dahil olmayan hizmetler:
 

→ Uçak bileti

→ Vize harç ücreti

→ SEVIS ücreti

→ Konaklama

 

** Dileyen öğrencilerimiz okulumuz tarafından öğrencinin kriterleri değerlendirilerek organize edeceği bir konaklama tercih edebilir. 12 hafta boyunca yerel bir ailenin ailenin yanında size özel bir odada kalarak aile fertleri ile İngillizce pratiği yapabilirsiniz. 12 Hafta, Manhattan Bölgesi’nde Aile Yanı konaklama (kahvaltı dahil) ücreti 3.300 USD

 

 

AMERİKA DİL OKULLARINI İNCELEÜCRETSİZ DANIŞMANLIK ALIN
Yurtdışı Partnerlerimiz