Yurtdışı Vizesi

Hangi ülkeden vize almak istiyorsunuz?

Avustralya

Avustralya vize başvurularında eksik veya yanlış ibraz edilen bir evrak bile vize reddine yol açacağından ve bu vize reddinin de sonraki vize başvurularını olumsuz etkileyebileceğinden ötürü vize başvurunuz titizlikle hazırlanmalıdır.


Detayını İncele
Avustralya-Dil-Okulları

Kanada

Geçerli bir pasaporta sahip tüm Türk vatandaşları, Kanada ziyareti için Kanada vizesine başvurmak zorundadır. Kanada vize başvurusu öncesinde seyahat amacı belirlenmeli ve seyahat amacına yönelik bir kategoriye göre başvuru yapılmalıdır.


Detayını İncele
Kanada-Dil-Okulları

İrlanda

İrlanda’ya seyahat edecek olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları İrlanda vizesi almakla yükümlüdür. İrlanda vize başvurusunda belirli belgeler ek olarak talep edilmektedir. İrlanda vize evrakları vize türüne ve seyahat süresine bağlı olarak farklılık


Detayını İncele
İrlanda-Dil-Okulları

Norveç

Norveç diğer Schengen ülkelerine kıyasla oldukça zor vize veren bir ülkedir ve konsolosluk çalışanları başvuru sahiplerinin belgelerini büyük titizlikle izlemektedir.


Detayını İncele
Norveç-Dil-Okulları

Belçika

Belçika Schengen anlaşmasına dahil ülkelerden biridir ve Schengen vizesine başvurmak gerekmektedir. Vize başvurusu yapmadan önce hangi vize kategorisi için başvurmanız gerektiği konusunda doğru karar vermeniz çok önemlidir.


Detayını İncele
Belçika-Dil-Okulları

Almanya

Almanya Schengen vize başvurusunda bulunacaklara kolaylaştırılmış bir vize başvuru işlem hizmeti sağlamaktayız. Türkiye Cumhuriyeti devletinin Umuma Mahsus (Bordo) pasaport sahipleri Almanya'ya yapacakları her türlü seyahatlerde vize başvuru işlemler


Detayını İncele
Almanya-Dil-Okulları

Amerika

Amerika vizesi almak için temel adım başvuru formunun doldurulması, randevu alınması, kişisel durumunuza uygun vize türü için gerekli evrakların hazırlanması gerekmektedir.


Detayını İncele
Amerika-Dil-Okulları

İtalya

İtalya vize başvurularında eksik veya yanlış ibraz edilen bir evrak bile vize reddine yol açacağından ve bu vize reddinin de sonraki vize başvurularını olumsuz etkileyebileceğinden ötürü vize başvurunuz titizlikle hazırlanmalıdır.


Detayını İncele
İtalya-Dil-Okulları

İngiltere

İngiltere vize başvurunuzda ziyaret amacınıza uygun en güncel evrak listesini hazırlamanız ve başvuru dosyanızı dikkatli bir şekilde oluşturmanız gerekmektedir.


Detayını İncele
İngiltere-Dil-Okulları

Malta

Malta, Schengen Bölgesi Üye Devletlerinden biri olduğu için Malta vizesine sahip olan kişiler Schengen üyesi olan ülkeler arasında serbest dolaşım hakkına sahip olmaktadır.


Detayını İncele
Malta-Dil-Okulları

İspanya

İspanya’ya seyahat etmek isteyen Umuma Mahsus (Bordo) pasaport hamili Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları seyahatlerini gerçekleştirebilmek için (Eğer pasaportlarında geçerli Schengen vizesi bulunmuyorsa) İspanya vizesi başvurusu yapmak zorundadır.


Detayını İncele
İspanya-Dil-Okulları

Avusturya

Avusturya vizesi, Avusturya seyahati gerçekleştirecek olan Türkiye Cumhuriyeti Devleti vatandaşları için geçerli bir prosedürdür. Türkiye Cumhuriyeti resmi pasaport sahibi kişiler ise 180 gün içerisinde 90 günü geçmemek şartı ile Avusturya vize işlem


Detayını İncele
Avusturya-Dil-Okulları

Fransa

Fransa vize başvurularında eksik veya yanlış ibraz edilen bir evrak bile vize reddine yol açacağından ve bu vize reddinin de sonraki vize başvurularını olumsuz etkileyebileceğinden ötürü vize başvurunuz titizlikle hazırlanmalıdır.


Detayını İncele
Fransa-Dil-Okulları

Vizeler Hakkında Genel Bilgiler


Bize Ulaşın!


Bize Ulaşın!

Whatsapp’dan Ulaşın !

Mesaj Atın

Sizi Bilgilendirelim

İletişim Formu

Yurtdışı Eğitimi İle İlgili Cevapsız Soru Kalmasın

Merak ettiklerinizi blog bölümünden takip edebileceksiniz.


Yurtdışı Partnerlerimiz