Ücretsiz Danışmanlık

Educacentre College


Fırsatları Kaçırma
Hemen
Bizimle İletişime Geç!

Bilgi İstek, Danışmanlık ve Randevu

İdil
Danışman
İdil E.

Whatsapp'dan Yaz

Konuşmayı Başlat

E-posta Gönder

[email protected]

Educacentre College


educacentre-college

Educacentre College Francophone kolejidir. British Columbia’ya bağlı olan kurum iş piyasasının ihtiyaçlarına göre farklı kategorilerde kolej programları ve kursları sunar. Tüm programlarda uzaktan eğitim yapılmaktadır. Eğitim dili de Fransızca olmaktadır. Uzaktan eğitim olarak sürdürülen Educacentre College eğitimleri kalifiye eğitmenlerle öğrencileri bir araya getiriyor. Lise sonrası bu eğitime dünyanın neresinde olursanız olun katılma imkanınız bulunuyor. Sunulan eğitimler 6 kategoride planlanıyor. Şu başlıklar sunulan eğitimler arasında sayılabilir:

  • Kolej eğitimi
  • Basit eğitim
  • Dil eğitimi
  • İstihdam hizmetleri
  • Göçmenlik hizmetleri
  • Profesyonel ve sürekli eğitim

Bu başlıklarda verilen Educacentre College eğitimi için danışman firmalardan detaylı bilgiler alınabilir.

Educacentre College Eğitimleri

Educacentre College içerisinde farklı kategorilerde her yaşa ve statüye sahip birey için eğitim alanları bulmak mümkün olmaktadır. Kolej eğitimi kapsamında sağlık ve sosyal hizmetler, turizm ve misafirperverlik, çalışmalar için hazırlık gibi bölümler bulunuyor. Profesyonel ve sürekli eğitimlerde Educacentre College programları arasında web seminerleri, mobil uygulamalar, şirket içi kurslar, alakart dersler, sağlık ve güvenlik, yemek ve ağırlama, girişimcilik gibi bölümler bulunuyor. Dil eğitimi alanında ise Fransızca ve İngilizce dersleri verilmektedir. Basit eğitim olarak uygulanan programlar arasında ise yetişkin edebiyatı, aile okuryazarlığı, temel beceriler yer almaktadır. 30 yılı aşkın bir süredir eğitimler veren Educacentre Koleji eğitim dili Fransızca olan tek kolejdir.

Educacentre College İstihdam Hizmetleri

Educacentre College iş arama alanında da öğrencilerine başarılı bir entegrasyon anahtarı sağlıyor. Özellikle Kanada’da yurt dışında çalışmaya gelen göçmenler için iş piyasasına adaptasyonunu hızlandırma adına tasarlanmış çalışmalardır. 1999 yılından bu yana iş aşama yardım hizmetleri alanında gençlere destek olan Educacentre College yükseköğretim kurumu özellikle iki dilli pozisyonları doldurma ihtiyaçlarına yanıt verecek öğrenciler yetiştirmektedir. 240’tan fazla işverenden oluşan bir banka ile ortaya çalışan bu kurum, tüm hizmetlerini Fransızca olarak sunar. Bu da farklı bir avantaj sağlar. Kurumsal hizmetleri kapsamında ise göçmenler için yolculuğunun ilk aşamasına eşlik eder. Fransızca konuşan göçmenlerin yerleşimi için uyarlanan Educacentre College kursları ile hizmetler, toplantılar, atölye çalışmaları yapılır. Aynı zamanda ücretsiz İngilizce kursları ile de bütünsel bir eğitim planı sağlanır.

Etiketler :
shape
shape

Bilgi İstek Formu