Amerika Dil Okulu

Amerika Dil Okulları Hakkında Bilgiler

Amerika'da Hangi Şehirde Dil Okullarımıza Katılmak İstersiniz?

New York

PR Danışmanlık sayesinde New York Dil Okulları içerisinden istediğinize kayıt olabileceksiniz, size özel indirimleri kaçırmayın.


Detayını İncele
New York-Dil-Okulları

Berkeley

PR Danışmanlık sayesinde Berkeley dil okulları içerisinden istediğinize kayıt olabileceksiniz, size özel indirimleri kaçırmayın.


Detayını İncele
Berkeley-Dil-Okulları

Chicago

PR Dnaışmanlık sayesinde Chicago dil okulları içerisinden istediğinize kayıt olabileceksiniz, size özel indirimleri kaçırmayın.


Detayını İncele
Chicago-Dil-Okulları

Los Angeles

PR Danışmanlık sayesinde Los Angeles dil okulları içerisinden istediğinize kayıt olabileceksiniz, size özel indirimleri kaçırmayın.


Detayını İncele
Los Angeles-Dil-Okulları

Miami

PR Dnaışmanlık sayesinde Miami dil okulları içerisinden istediğinize kayıt olabileceksiniz, size özel indirimleri kaçırmayın.


Detayını İncele
Miami-Dil-Okulları

Philadelphia

PR Dnaışmanlık sayesinde Philadelphia dil okulları içerisinden istediğinize kayıt olabileceksiniz, size özel indirimleri kaçırmayın.


Detayını İncele
Philadelphia-Dil-Okulları

Portland

PR Dnaışmanlık sayesinde Portland dil okulları içerisinden istediğinize kayıt olabileceksiniz, size özel indirimleri kaçırmayın.


Detayını İncele
Portland-Dil-Okulları

San Diego

PR Dnaışmanlık sayesinde San Diego dil okulları içerisinden istediğinize kayıt olabileceksiniz, size özel indirimleri kaçırmayın.


Detayını İncele
San Diego-Dil-Okulları

San Francisco

PR Dnaışmanlık sayesinde San Francisco dil okulları içerisinden istediğinize kayıt olabileceksiniz, size özel indirimleri kaçırmayın.


Detayını İncele
San Francisco-Dil-Okulları

Santa Barbara

PR Dnaışmanlık sayesinde Santa Barbara dil okulları içerisinden istediğinize kayıt olabileceksiniz, size özel indirimleri kaçırmayın.


Detayını İncele
Santa Barbara-Dil-Okulları

Seattle

PR Dnaışmanlık sayesinde Seattle dil okulları içerisinden istediğinize kayıt olabileceksiniz, size özel indirimleri kaçırmayın.


Detayını İncele
Seattle-Dil-Okulları

Washington

PR Dnaışmanlık sayesinde Washington dil okulları içerisinden istediğinize kayıt olabileceksiniz, size özel indirimleri kaçırmayın.


Detayını İncele
Washington-Dil-Okulları

Öğrenci Yorumları

Selam, ben Ferdi Sağdıç. Sosyoloji bölümü mezunuyum. Günümüzde 2. hatta 3. bir dilin ne kadar gerekli olduğunu mezun olduktan sonra daha iyi kavradım. Hem dil eğitimi hemde sonrasında küçük bir tatil  için yurtdışına çıkmaya karar verdim. İzmir ve İstanbul'dan daha önceden dil eğitimi ve yüksek lisans için yurtdışına çıkan arkadaşlarım en önemli etkenin yurtdışı danışmanlık firmaları ve eğitim danışmanın olduğunu söyledi ve bende onlara hak verdim. Bir düşünün hiç bilmediğiniz bir şehir, dilini konuşamadığımız bir ülkeye gidip okulu evi yurdu vs. bunları ayarlamak gerçekten kolay değil. Daha önce görüştüğüm diğer 2 firma da bana hiç samimi gelmedi. Ama PR Yurtdışı Eğitim'den Fırat Bey süreci ve tüm detayların hepsini o kadar güzel anlattı ki sonunda ikna olup PR Yurtdışı Eğitim ile yurtdışına gitmeyi kabul ettim. Çok değil Malta'ya gittikten 1 hafta sonra anladım ne kadar iyi bir şey yaptığımı, çünkü Malta 'da haftanın iki günü tüm okul öğrencileri bir Cafe de speaking club aktivesi yaparken diğer okullardaki Türklerin sorunlarını duyduğumda Fırat Bey'i o dakikada teşekkür etmek için aradım. Diğer öğrencilerin danışmanları ya açmıyor yada mesai saatlerinde değiliz derken Fırat Bey sürekli her zaman arayabilirsin diyordu. Gerçi her şey o kadar güzeldi ki sadece arada sohbet etmek için bile konuşuyorduk. Bir iki kere hocadan dolayı problem oldu ve 2. ders öğretmen değişti. Tekrardan her şey için çok teşekkür ederim, PR Yurtdışı Eğitim ve size Fırat Bey sağolun.

Ferdi Sağdıç - Atlas Language School Malta Öğrenci Yorumu

Ferdi Sağdıç Atlas Language School MaltaYurtdışı Eğitimi İle İlgili Cevapsız Soru Kalmasın

Merak ettiklerinizi blog bölümünden takip edebileceksiniz.


Yurtdışı Partnerlerimiz