Malta Dil Okulu

Malta Dil Okulları Hakkında Bilgiler

Malta'da Hangi Şehirde Dil Okullarımıza Katılmak İstersiniz?

Sliema

PR Danışmanlık sayesinde Sliema dil okulları içerisinden istediğinize kayıt olabileceksiniz, size özel indirimleri kaçırmayın.


Detayını İncele
Sliema-Dil-Okulları

Msida

Msida Dil Okulları sakin bir ortamda İngilizce kurslarına katılmak isteyenler için mükemmel bir seçenektir.


Detayını İncele
Msida-Dil-Okulları

St. Julians

PR Danışmanlık sayesinde St. Julians dil okulları içerisinden istediğinize kayıt olabileceksiniz, size özel indirimleri kaçırmayın.


Detayını İncele
St. Julians -Dil-Okulları

Swieqi

PR Danışmanlık sayesinde Swieqi dil okulları içerisinden istediğinize kayıt olabileceksiniz, size özel indirimleri kaçırmayın.


Detayını İncele
Swieqi-Dil-Okulları

Valletta

PR Danışmanlık sayesinde Valletta dil okulları içerisinden istediğinize kayıt olabileceksiniz, size özel indirimleri kaçırmayın


Detayını İncele
Valletta -Dil-Okulları
yeni-whatsapp.png yeni-hemenara yeni-mail
p5-image

Öğrenci Yorumları

Selam, ben Ferdi Sağdıç. Sosyoloji bölümü mezunuyum. Günümüzde 2. hatta 3. bir dilin ne kadar gerekli olduğunu mezun olduktan sonra daha iyi kavradım. Hem dil eğitimi hemde sonrasında küçük bir tatil  için yurtdışına çıkmaya karar verdim. İzmir ve İstanbul'dan daha önceden dil eğitimi ve yüksek lisans için yurtdışına çıkan arkadaşlarım en önemli etkenin yurtdışı danışmanlık firmaları ve eğitim danışmanın olduğunu söyledi ve bende onlara hak verdim. Bir düşünün hiç bilmediğiniz bir şehir, dilini konuşamadığımız bir ülkeye gidip okulu evi yurdu vs. bunları ayarlamak gerçekten kolay değil. Daha önce görüştüğüm diğer 2 firma da bana hiç samimi gelmedi. Ama PR Yurtdışı Eğitim'den Fırat Bey süreci ve tüm detayların hepsini o kadar güzel anlattı ki sonunda ikna olup PR Yurtdışı Eğitim ile yurtdışına gitmeyi kabul ettim. Çok değil Malta'ya gittikten 1 hafta sonra anladım ne kadar iyi bir şey yaptığımı, çünkü Malta 'da haftanın iki günü tüm okul öğrencileri bir Cafe de speaking club aktivesi yaparken diğer okullardaki Türklerin sorunlarını duyduğumda Fırat Bey'i o dakikada teşekkür etmek için aradım. Diğer öğrencilerin danışmanları ya açmıyor yada mesai saatlerinde değiliz derken Fırat Bey sürekli her zaman arayabilirsin diyordu. Gerçi her şey o kadar güzeldi ki sadece arada sohbet etmek için bile konuşuyorduk. Bir iki kere hocadan dolayı problem oldu ve 2. ders öğretmen değişti. Tekrardan her şey için çok teşekkür ederim, PR Yurtdışı Eğitim ve size Fırat Bey sağolun.

Ferdi Sağdıç - Atlas Language School Malta Öğrenci Yorumu

Ferdi Sağdıç Atlas Language School MaltaYurtdışı Eğitimi İle İlgili Cevapsız Soru Kalmasın

Merak ettiklerinizi blog bölümünden takip edebileceksiniz.


Yurtdışı Partnerlerimiz