Ücretsiz Danışmanlık

İtalya Dil Okulları


Fırsatları Kaçırma
Hemen
Bizimle İletişime Geç!

Bilgi İstek, Danışmanlık ve Randevu

Pahlivan
Danışman
Pahlivan R.

Whatsapp'dan Yaz

Konuşmayı Başlat

E-posta Gönder

[email protected]

İtalya Dil Okulları


italya-dil-okullari

İtalya dil okulları İtalyanca öğrenmek isteyen öğrenciler için kaliteli alternatifler sunmaktadır. İtalyanca kültür sanat dili olması nedeni ile öne çıkıyor. Bir dili en iyi öğrenilecek yer o dilin konuşulduğu ülkedir. Birçok İtalya dil okulu dil eğitimi programları birleştirilerek aranılan kaliteli dil eğitimi sağlanabilir. Ülkenin pek çok şehrinde dil okulu bulunur. En popülerlerinden biri de Roma, Milano, Floransa, Bologna ve Siena gibi ülkelerdir. Bu şehirlerde dil okulu seçimleri yaparak hem güzel yerler gezip görebilir hem de dil eğitimini kaliteli okullarda alabilirsiniz. İtalyanca seviyeniz ne olursa olsun her seviyeye uygun kurslar bulunur. 1- 50 hafta arasında değişen sürelerde İtalya dil okulu programları bulunur.

İtalya Dil Okulları Fiyatları

İtalya dil okulları fiyatları eğitim programları kapsamı, teknolojik olanaklar, ders dışı aktiviteler, sosyal imkanlar gibi kriterlere göre değişir. Hatta kayıt yaptırılan süreye göre de değişebilir. Grup, bireysel, online şekillerde kurs imkanları olabilir. İtalyanca seviyesi çok iyi olmayanlar mutlaka grup ve bireysel İtalya dil eğitimleri programlarını bir arada almalıdır. Yılın belirli dönemlerinde ciddi oranlarda indirimler yapılabiliyor. Kampanyalı fiyatları takip ederek dil okulu seçimlerinizi daha uygun bütçelerde takip edebilirsiniz. Güncel İtalya dil okulu fiyatları için danışman firmalardan destek alınabilir. Bütçenize uygun programları ve fiyatlarını karşılaştırarak en faydalı seçimler yapılabilir.

İtalya Dil Okulları Programları

İtalya dil okulları bireylerin dil seviyeleri bilgilerine ve taleplerine bakarak farklı kur programları hazırlıyor. Günlük ders saatleri, haftalık ders süreleri ve kursların uzunlukları gibi konular oldukça esnek olduğu için bireylere göre düzenlenebiliyor. 16 yaştan başlayan İtalya dil okulları programları arsında yoğun İtalyanca kursları, uzun dönem kurslar, akşam kursları, birebir dersler, üniversite hazırlık programları, İtalyanca kültür programları bulunur. Öğrenciler İtalya’ya gittiklerinde hem okuyup hem çalışmak istiyor. Bu şekilde programlara katılmak için D tipi vize alınması gereklidir. Bu şekilde İtalya dil eğitimi alırken aynı zamanda hafta en çok 20 saat olacak şekilde çalışma hakkı elde edilebilir. Bu şekilde yaşam maliyetlerini büyük oranda karşılayabilir, eğitim maliyetlerini bütçenize uygun bir şekilde düşürebilirsiniz.

 

Etiketler :
shape
shape

Bilgi İstek Formu