Ücretsiz Danışmanlık

Native Education College


Fırsatları Kaçırma
Hemen
Bizimle İletişime Geç!

Bilgi İstek, Danışmanlık ve Randevu

Pahlivan
Danışman
Pahlivan R.

Whatsapp'dan Yaz

Konuşmayı Başlat

E-posta Gönder

[email protected]

Native Education College


native-education-college

Native Education College British Columbia’ya bağlı özel bir kolejdir. Yerli bir okul olan bu kurum kar amacı gütmeyen bir yönetim kadrosu tarafından yönetilir. Hayır kurumu olarak kayıtlıdır. 1967 yılında kurulan Native Education Kolej hem yetişkinler hem de lise sonrası eğitim enstitülerini temsil etmek adına kurulmuştur. 2003 yılından bu yana da Yerli Yetişkin ve Yüksek Öğretim Derneği üyesi olarak çalışmalarını yürütmektedir. Okul 1979 yılı sonrasında eğitim kapsamını genişletmek amacı ile lise sonrası kursları içeren eğitimler vermeye başlamıştır. 1985 yılında ise Pasifik Kıyısında yer alan binasına taşındı. 2007 yılında kısa bir süre için eğitimi durdurma kararı alınsa da bu karar kısa sürede bozuldu ve Native Education College eğitim vermeye devam etmektedir.

Native Education College Programları

Native Education College farklı programlar içerir. Bunlar arasında yerli yetişkinlere özel pek çok bölüm  bulunur. Bunlardan bazıları şunlardır:

  • Kuzeybatı Sahili Mücevher Sanatları
  • Uygulamalı İş Teknolojisi
  • Aborjin Adalet Çalışmaları
  • Okul öncesi eğitim
  • Aile ve Toplum Danışmanlığı
  • Aborjin Turizm Danışmanlığı
  • Aborjin Turizm İşletmeciliği
  • ABorjin Turizm Operasyonları
  • Sağlık Asistanı
  • Aborjin Yetişkin Temel Eğitim

Bu şekilde programlara kayıt için Native Education College başvuru tarihleri arasında başvurular yapılmalıdır. Yurt dışında öğrenci alan bölümleri de bulunmaktadır. Giderek artan bir popülariteye sahip plan Native Education College eğitimleri başvuruları için bazı kriterlere dikkat edilmesi gereklidir.

Native Education College Başvuruları

Native Education College başvuruları yapmadan önce öğrencilerin programları detaylı bir şekilde incelemesi gereklidir. Öğrenci danışmanları üzerinden program kabul koşulları, eğitim planlaması ve prosedürler hakkında pek çok bilgi alınabilir. Bunların yanında Native Education College başvuru için yıllık açık toplantılar planlanır. Bu toplantılarda diploma ve sertifika programları hakkında bilgiler verilir. Bölüm seçimi yapıldıktan sonra Native Education College kayıt yaptırmak için her programa özel kriterler bulunur. Finansman kaynaklarının güvence altında olması için mutlaka şartlı kabul mektubu alınmalıdır. Bunun içinde erken başvurular yapmak çok önemlidir. Bunlar dışında lise transkripti, okuryazarlık değerlendirmesi ve matematik değerlendirmeleri de yapılarak kabulünüzün onaylanması sürecine geçilir.

Etiketler :
shape
shape

Bilgi İstek Formu