Ücretsiz Danışmanlık

New Image College


Fırsatları Kaçırma
Hemen
Bizimle İletişime Geç!

Bilgi İstek, Danışmanlık ve Randevu

İdil
Danışman
İdil E.

Whatsapp'dan Yaz

Konuşmayı Başlat

E-posta Gönder

[email protected]

New Image College


new-image-college

New Image College 1980 yılında kurulan bir eğitim kurumudur. Kanada’nın en yenilikçi kurumları arasında yer alan kurum öğrencilerine kendi alanlarında vizyoner bir bakış açısı kazandırmak için tüm imkanları sağlamaktadır. Kuzey Amerika’nın en iyi kurumları arasında yer alan New Image College programları mezunlarının devam eden başarıları ile de bunu kanıtlamaktadır. Dünyanın en çeşitli şehirlerinden birinde yer alan okul, çok kültürlü ortamı ile öğrencilere farklı bir eğitim alanı sunuyor. Dünyanın her köşesinden mezunları bulunuyor. Öğrenciler New Image College başvuru çevrimiçi olarak yapılabilir. Başvurularda 12- 16 yaş arası ve 17 yaş üzeri yaş için farklı program türleri bulunur. Uluslararası öğrenci statüsü ya da Kanada vatandaşı olanlar içinde başvuru süreci farklı olacaktır.

New Image College Programları

New Image College başvurularda temsilci adı ile kayıtlar yapılabilir. Programları arasında popüler mesleklerle ilgili pek çok seçenek bulunuyor.TV ve Film kategorisinde film oyunculuk alanında farklı seviyelerde programlar bulunabileceği gibi çevrimiçi oyunculuk dersleri de verilmektedir. Gelişmiş protezler, estetik alanında kaplıca ve spa teknisyeni olarak New Image College bölümleri bulabilirsiniz. Makyaj alanında film makyaj ustaları, profesyonel makyaj sanatçısı gibi alanlarda eğitimler verilmektedir. Güzellik kategorisinde de tırnak teknisyeni olarak diploma programları içerisinde yer alınabilir. Gençlik kategorisinde karakter ve FX kreasyonları eğitimleri alabilir, çevrim içi olarak oyunculuk ve kamera için oyunculuk New Image College dersleri alınabilir.

New Image College Kabul Şartları

New Image College eğitim programları içerisinde her zaman hayalini kurduğunuz kariyere başlamak adına başvurular yapabilirsiniz. Kariyer danışmanları ve programlara başvurular için telefon üzerin ya da e- posta aracılığı ile taleplerde bulunabilirsiniz. Yapılan başvurular New Image College kayıt sorumluları tarafından incelenir. Kabul şartları arasında şunlar bulunur:

  • Çevrimiçi öğrenci anket ve başvuru formu doldurulmalıdır.
  • Sisteme fotoğraflı kimlik yüklenmelidir.
  • Uluslararası öğrenciler pasaport kopyasını sisteme yüklemelidir.
  • Başvuru ücreti ödenir
  • Başvuracak adaylar 19 yaşından büyün ise lise diploması, küçük ise lise diplomasına ek olarak transkript kopyası sisteme yüklenmelidir. Ayrıca ebeveyn izni de talep edilir.
  • Öğrenim masrafları için yapılan mali plan onaylanmalıdır.

Bu gibi New Image College başvuru şartları sağlanarak okul için ön kayıt aşaması tamamlanabilir.

Etiketler :
shape
shape

Bilgi İstek Formu