Ücretsiz Danışmanlık

Yurtdışı Dil Okulu


Fırsatları Kaçırma
Hemen
Bizimle İletişime Geç!

Ücretsiz Danışmanlık ve Randevu

Hazar
Danışman
Hazar R.

Whatsapp'dan Yaz

Konuşmayı Başlat

E-posta Gönder

[email protected]

Yurtdışı Dil Okulu


yurtdisi-dil-okulu

Yurtdışı dil okulu alternatifleri arasından seçimler yaparak yabancı dil eğitiminde aktif bir şekilde yer alabilirsiniz. Bir dili öğrenmenin en iyi yolu o dili yaşayarak öğrenmektir. Bu nedenle yurt dışı eğitim programları dil eğitiminde oldukça başarılı sonuçlar veriyor. Bu programlarda sınıf içi ders anlatımları, iletişim ve testler dışında bol bol pratik yapılabilir. Farklı hedeflere yönelik yurt dışı dil eğitimi programları bulunuyor. Öğrenciler kendileri için en uygun seçeneği belirleyerek eğitimler alabilirler. Dil eğitimi için en çok tercih edilen okulların başında Amerika, İngiltere ve İrlanda gibi ülkeler yer alıyor. Kanada, Malta, Avustralya, Fransa, Rusya gibi ülkelerde yurtdışı dil okulu programları için tercih edilebilecek ülkeler arasında yer alıyor.

Yurtdışı Dil Okulu Programları

Yurtdışı dil okulu programları pek çok farklı amaca yönelik olarak verilebiliyor. Öğrenciler isterse dil eğitimleri sonrasında akademik dil programlarına başvurular yapabiliyor. Sınavlara hazırlık programlarda öğrencilerin en çok tercih ettiği başlıklardan biridir. Bunların yanında özel bir alanda dil yeteneğini artırmak isteyenlere yönelik dil okulu programları bulunuyor. Bunlar şu şekilde kurslar olabilir:

* Tıp İngilizcesi

* Hukuk İngilizcesi

* Havacılık İngilizcesi

* Yöneticiler için iş İngilizcesi

* CELTA- DELTA kursları

Bu programların dışında genel dil eğitimi programları başvurularında seviye belirlemesi yapılabiliyor. Seviyenize göre sınıflar oluşturularak kademeler şeklinde dil seviyenizin geliştirilmesi amaçlanır.

En Çok Tercih Edilen Yurtdışı Dil Okulları

Yurtdışı dil okulu alternatifleri arasında pek çok seçenek bulunuyor. Özellikle zincir okul şeklinde farklı ülkelerde şubeleri bulunan okullar çokça tercih edilmektedir. Bunlar arasında en popüler okulları şu şekilde sıralayabiliriz:

* Kaplan International Languages

* EC English

* ELS

* ILAC

* LSI

Gibi yurtdışı dil okulu programları arasından tercihler yapılarak eğitimler alınmaya başlayabilirsiniz. En çok merak ettiğiniz ülkeyi bütçenize uygun aralıklarda tercih edebilir. Hem dil eğitimi alabilir, hem farklı kültürlerle tanışabilir hem de kariyer adına güçlü donanımlar elde edebilirsiniz. Bu alanda danışmanlık hizmeti veren firmalardan yurtdışı dil okulu karşılaştırmaları yapmak için destek alabilirsiniz. Paket fiyatlarını karşılaştırabilir, almak istediğiniz eğitime en uygun konsepti belirleyerek eğitimler alabilirsiniz.

 

Etiketler :
shape
shape

Bilgi İstek Formu


soru-icon