Yurtdışı Dil Okulu

Yurtdışı Dil Okulları Hakkında Bilgiler

Hangi ülkede eğitim almak istersiniz?

İngiltere

İngiltere dil okulları ile İngiltere'de dil öğrenmek artık çok kolay, PR Danışmanlık ile anlaşmalı dil okullarına kaydınızı hemen yapabilir, İngilizce eğitimine İngiltere'nin en prestijli dil kurslarında devam edebilirsiniz.


Detayını İncele
İngiltere-Dil-Okulları

Kanada

PR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık sayesinde Kanada dil okulları ve İngilizce kurslarına kayıt olabilir, Kanada dil okulu fiyatları, vize, konaklama ve harç ücretleri konusunda danışmanlık alabilirsiniz. Yüksek refah düzeyi ve yaşam standartlarına sahip, güvenli, yoğun hareketlilik ve gürültüden uzak metropol şehirlerde doğa ile iç içe eğitim merkezlerinde İngilizce öğrenin!


Detayını İncele
Kanada-Dil-Okulları

Amerika

Amerika Dil Okullarına kayıt yaptırarak Amerika'da İngilizcenizi geliştirmek ister misiniz?


Detayını İncele
Amerika-Dil-Okulları

Malta

Malta Dil Okulları ile İngilizcenizi geliştirirken masmavi denizin, ılıman iklimin, İngiliz kültürünü barındıran modern yaşam stilinin tadını çıkarın! Cana yakın Malta halkı ile sosyalleşin ve resmi dili İngilizce olan Malta’da, Akdeniz’in göz bebeğinde hayatınızın en havalı tatilini yapın! Güzel iklimi, sahilleri ve tarihi dokusuyla Malta, Akdeniz’in ortasında, Sicilya Adası’nın hemen altında bulunan ve üç küçük adadan oluşan bir ülkedir. Malta’nın resmi dili İngilizce’dir.


Detayını İncele
Malta-Dil-Okulları

İrlanda

İrlanda dil okulları, sunmuş oldukları kaliteli eğitim, uygun fiyatlar, Avrupalı öğrenci sayısının Türk öğrenci sayısına oranla çok daha yüksek olması nedeniyle öne çıkmaktadır. Uzun dönem eğitim programlarına katılacak öğrencilere yasal çalışma izni verilmesi, öğrencilere hem öğrendikleri dili kullanma şansı sağlamakta hem de cep harçlıklarını çıkarmalarına olanak tanımaktadır.


Detayını İncele
İrlanda -Dil-Okulları

İskoçya

İskoçya dil okulları yurtdışında İngilizce dil eğitimi almayı planlayan öğrenciler tarafından, sakin bir yaşam tarzı içinde bulundukları için eğitim süreçleri de oldukça verimli geçmektedir. Ayrıca İskoçya dil okullarında Türk öğrenci oranı oldukça azdır. Bu ülkeyi İngilizce dil eğitimi için tercih eden öğrenciler kendi sınıflarında tek Türk öğrenci olmanın avantajından faydalanabilmektedir.


Detayını İncele
İskoçya-Dil-Okulları

Avustralya

Avustralya Dil Okulları


Detayını İncele
Avustralya-Dil-Okulları

Yeni Zelanda

Yeni Zelanda dil okulları öğrencilerin dil eğitimi alırken hem konforlu yaşamın etkilerinden hem de ekonomik düzeyinin yüksek olmasından faydalanabilmesi bakımından öne çıkmaktadır. Akdeniz iklimine sahip olan Yeni Zelanda daha ılıman bir ortamda yaşama imkanı tanımaktadır.


Detayını İncele
Yeni Zelanda-Dil-Okulları

İspanya

İspanya Dil Okulları Fiyatları konusunda en uygun danışmanlık firması ile çalışmak ve size uygun İspanya dil kursları içerisinden istediğinize kayıt olmak istiyorsanız hemen PR Yurtdışı Eğitim ile iletişime geçebilirsiniz!


Detayını İncele
İspanya-Dil-Okulları

İtalya

İtalya Dil Okulları eğitim programlarına katılarak dil öğrenebileceksiniz, dönemlere ve sezonsal süreçlere göre değişen maliyetleri hemen listeleyin ve kıyaslayın


Detayını İncele
İtalya-Dil-Okulları

İsviçre

İsviçre dil okulları Almanca ve Fransızca dillerinde kurslara katılmak için oldukça yaygın ve popülerdir. İsviçre dil okulları Fransızca ve Almanca dil eğitim programlarını sunmakta ve bu programlar uluslararası öğrenciler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. İsviçre’de eğitim düzeyi oldukça yüksektir. Dünyaca ünlü birçok üniversitenin İsviçre’de bulunması da uluslararası öğrenciler için bu ülkeyi tercih etme nedenlerinden biridir.


Detayını İncele
İsviçre-Dil-Okulları

Fransa

Fransa dil okulları Fransızca öğrenebilmek için Fransa’da dil eğitimi almanın en etkili ve etkili yoludur. Ayrıca Fransa’da dil eğitimi alırken, sahip olacağınız vize ile Avrupa’da pek çok ülkeyi keşfetme imkanına da sahip olacaksınız.


Detayını İncele
Fransa-Dil-Okulları

Güney Afrika

Güney Afrika Dil Okulları ile İngilizce eğitimi almak ve İngilizcenizi geliştirmek istiyorsanız PR Yurtdışı Eğitim Danışmanlık olarak anlaşmalı Güney Afrika Dil Okulları bünyesinde uygun fiyatlı dil eğitimi alma olanaklarından yararlanabilirsiniz.


Detayını İncele
Güney Afrika-Dil-Okulları

Dubai

Dubai Dil Okulları için konaklama imkanları dil okulu fiyatları, vize almak konusunda danışmanlık ve Dubai kültürü hakkında bilgileri inceleyerek ücretsiz dil okulu danışmanlığı alabilirsiniz.


Detayını İncele
Dubai-Dil-Okulları

Almanya

Almanya Dil Okulları için konaklama imkanları dil okulu fiyatları, vize almak konusunda danışmanlık ve Almanya kültürü hakkında bilgileri inceleyerek ücretsiz dil okulu danışmanlığı alabilirsiniz.


Detayını İncele
Almanya-Dil-Okulları
yeni-whatsapp.png yeni-hemenara yeni-mail
p5-image

Öğrenci Yorumları

Selam, ben Ferdi Sağdıç. Sosyoloji bölümü mezunuyum. Günümüzde 2. hatta 3. bir dilin ne kadar gerekli olduğunu mezun olduktan sonra daha iyi kavradım. Hem dil eğitimi hemde sonrasında küçük bir tatil  için yurtdışına çıkmaya karar verdim. İzmir ve İstanbul'dan daha önceden dil eğitimi ve yüksek lisans için yurtdışına çıkan arkadaşlarım en önemli etkenin yurtdışı danışmanlık firmaları ve eğitim danışmanın olduğunu söyledi ve bende onlara hak verdim. Bir düşünün hiç bilmediğiniz bir şehir, dilini konuşamadığımız bir ülkeye gidip okulu evi yurdu vs. bunları ayarlamak gerçekten kolay değil. Daha önce görüştüğüm diğer 2 firma da bana hiç samimi gelmedi. Ama PR Yurtdışı Eğitim'den Fırat Bey süreci ve tüm detayların hepsini o kadar güzel anlattı ki sonunda ikna olup PR Yurtdışı Eğitim ile yurtdışına gitmeyi kabul ettim. Çok değil Malta'ya gittikten 1 hafta sonra anladım ne kadar iyi bir şey yaptığımı, çünkü Malta 'da haftanın iki günü tüm okul öğrencileri bir Cafe de speaking club aktivesi yaparken diğer okullardaki Türklerin sorunlarını duyduğumda Fırat Bey'i o dakikada teşekkür etmek için aradım. Diğer öğrencilerin danışmanları ya açmıyor yada mesai saatlerinde değiliz derken Fırat Bey sürekli her zaman arayabilirsin diyordu. Gerçi her şey o kadar güzeldi ki sadece arada sohbet etmek için bile konuşuyorduk. Bir iki kere hocadan dolayı problem oldu ve 2. ders öğretmen değişti. Tekrardan her şey için çok teşekkür ederim, PR Yurtdışı Eğitim ve size Fırat Bey sağolun.

Ferdi Sağdıç - Atlas Language School Malta Öğrenci Yorumu

Ferdi Sağdıç Atlas Language School MaltaYurtdışı Eğitimi İle İlgili Cevapsız Soru Kalmasın

Merak ettiklerinizi blog bölümünden takip edebileceksiniz.


Yurtdışı Partnerlerimiz