Ücretsiz Danışmanlık

Kanada-vizeleri

Bilgi İstek, Danışmanlık ve Randevu

Pahlivan
Danışman
Pahlivan R.

Whatsapp'dan Yaz

Konuşmayı Başlat

E-posta Gönder

[email protected]

Kanada Turist/Ticari vize

Kanada Turist/Ticari vizelerde en önemli şey evraklarınızın eksiksiz ve doğru bir şekilde hazırlanmasıdır ve vize başvurularında gelir kaynaklarınızı da doğru bir şekilde açıklamak gerekir. Başvurularınız konsolosluğun istediği gibi eksiksiz bir şekilde yapılması gerekir aksi takdirde Kanada vize başvurunuz Konsolosluk tarafından ret edilebilir. Kanada vizesi için bazı evraklarınızın yeminli tercüme yapılması gerekir. Uzman danışmanlarımız ile PR Eğitim ve Danışmanlık firması olarak, Kanada vize başvurularınız tarafımızdan titizlikle hazırlanır ve vize başvurusu sürecinde; Hangi evrakları hazırlamanız gerektiği, evraklarınızı hazırlama aşamasında destek olma, evraklarınızın başvuru portalına yüklenmesi ve başvurunuzun tamamlanma sürecine kadar “Pr Eğitim Danışmanlık” olarak size destek oluyoruz ve eksiksiz bir şekilde bu süreci tamamlıyoruz. Kanada Turistik başvurularda Otel ve Uçak rezervasyonu, Ticari vize için ise ek olarak bunlara sizi davet eden firmadan davetiye gelmesi gerekir. Vize harcı 100 CAD ve kredi kartı ile online ödenir. Eğer daha önce Kanada vizesine başvuru yapmadıysanız, online başvurunuzu tamamladıktan sonra VFS başvuru merkezin de parmak izi vermeniz gerekmektedir. Biometrik işlemleri içinde 85 CAD ödemeniz gerekir ve bu biometri bilgileriniz 10 yıl geçerlidir. Vize başvurusu yapıldıktan sonra değerlendirme süresi 6-8 hafta arasında konsolosluğun yoğunluğuna bağlı değişmektedir.

Kanada Öğrenci Vizesi

Kanada Öğrenci vizelerinde en önemli şey evraklarınızın eksiksiz ve doğru bir şekilde hazırlanmasıdır. Kanada Öğrenci vize başvurularında gelir kaynaklarınızı da doğru bir şekilde açıklamak gerekir. Başvurularınız konsolosluğun istediği gibi eksiksiz bir şekilde yapılması gerekir aksi takdirde Kanada öğrenci vize başvurunuz Konsolosluk tarafından ret edilebilir. Kanada Öğrenci vizesi içinde ayrıca bazı evraklarınızın da yeminli tercüme edilmesi gerekir. Uzman kadrosu ile PR Eğitim ve Danışmanlık firması olarak, Kanada öğrenci vize başvurularınız tarafımızdan titizlikle hazırlanır ve Kanada öğrenci vize başvurusu sürecinde; Hangi evrakları hazırlamanız gerekir, evraklarınızı hazırlama aşamasında destek olma, evraklarınızın başvuru portalına yüklenmesi ve başvurunuzun tamamlanma sürecine kadar “Pr Eğitim Danışmanlık” olarak size destek oluyoruz ve eksiksiz bir şekilde Pr Danışmanlık olarak bu süreci tamamlıyoruz. Kanada Öğrenci vizesine 2 kategori de başvuru yapabilirsiniz. Kanada’da 6 veya daha kısa eğitim almak isterseniz Kanada kısa dönem öğrenci vizesine başvuru yapmanız gerekir fakat daha sonrasında bu vizeyi uzatma imkânınız yoktur. Bu vize ile ülkede maximum 6 ay kalabilirsiniz ve çalışma izni de yoktur. 6 ay üstü Kanada öğrenci vizeleri için “study permit “vizesine başvuru yapılmalıdır. Eğer Kanada da hem okuyup hem de çalışmak istiyorsanız study permit vizesine başvuru yapılmalıdır ve bu vize uzatılabilir bir vizedir. Bu vize türü ile hem eğitim alabilir hem de Kanada’da çalışma imkanlarına sahip olabilirsiniz. Kanada uzun dönem öğrenci vizesinin (study permit) diğer bir avantajı ise Türkiye’ye gelmeden “Pr Eğitim Danışmanlık “olarak Study permit vizenizi uzatma işlemlerinde de yardımcı olmaktayız. Kanada Vize başvuruları online olarak “Pr Eğitim Danışmanlık” firmamız tarafından yapılmaktadır. 2019 Yılından itibaren, daha önce Kanada Öğrenci vize başvurusunda bulunup biometri (Parmak izi) bilgileriniz alınmadıysa, biometri de vermeniz gerekmektedir. Pr Eğitim Danışmanlık olarak biometri (parmak izi) işlemlerinizin de tamamlanması ve randevu alınması için yardımcı olmaktayız. Detaylı bilgi ve danışmanlık hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kanada Öğrenci vizesi (Study Permit) Uzatma

Kanada için Study permit belgenizi uzatma için vize bitimine en az 90 gün kala başvuru yapılmalıdır. Vize harcı 150 CAD’dır ve kredi kartı ile ödenir. Başvurular Online olarak yapılır ve değerIendirme süresi 68 iş günüdür. Bu süre konsolosluğun yoğunluğuna bağlı uzayıp kısalabilir. Sonuçlandığı zamanda yeni study permit belgeniz tarafınıza posta ile iletilir. Study permit Uzatma için PR yurt dışı danışmanlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.

Kanada Open Work Permit Vizesi

Başvuru sahibi Kanada da eğitim alıyorsa ve yanında eşini de götürmek isterse, bu vize türüne başvuru yapılabilir. Open work permit vizesi ile ülkede full time çalışabilir. Vize harcı 255 CAD’dır ve başvurular online yapılır. Detaylı bilgi için PR yurt dışı danışmanları ile iletişime geçebilirsiniz.


shape
shape

Bilgi İstek Formu


hemenara_icon
soru-icon